Головна/Альона Крулько
Досвід роботи
Освіта

Досвід роботи

З 2009 по 2018 рік працювала лікарем-терапевтом у Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансері. В 2018 році долучилася до команди TomoClinic і до 2019 року працювала тут лікарем-терапевтом, а з 2019 року почала працювати лікарем-радіологом.​

Освіта

З 2001 по 2007 роки навчалася у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова, де з 2007 по 2009 роки проходила інтернатуру за спеціальністю «Терапія».

На базі навчального закладу в 2015 році Альона Крулько пройшла курси підвищення кваліфікації в галузі терапії та здобула 2 категорію.

В 2019 році отримала спеціалізацію за направленням «Радіолог» в ХМАПО МОЗ України.

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  Пилипенко Яна Юріївна-PhotoRoom 1 (1)

  Акційні пропозиції

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Забирай знижку на медикаменти 20% 💰
  Забирай знижку на медикаменти 20% 💰

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Відповіді на часто задавані запитання

  Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

  • Обираючи місце для клініки, ми орієнтувалися на можливість зробити її доступною якомога більшій кількості людей: щоб шлях до клініки був максимально коротким, а витрати на перебування в місті не завдавали серйозного удару по гаманцю наших пацієнтів. Адже часто на період діагностики і лікування пацієнтам та їхнім близьким потрібно або регулярно приїжджати в клініку або орендувати житло неподалік.

   Кропивницький став найоптимальнішим варіантом. Місто має вдале географічне положення: воно знаходиться в самому центрі України і межує з декількома великими областями (до більшості обласних центрів довкола — близько 300 км). Незважаючи на своє центральне розташування, це недороге місто з більш-менш доступними цінами в порівнянні зі своїми великими сусідами.

  • Це метод дистанційної променевої терапії, її «золотий» стандарт. У томотерапіі поєднуються передова технологія формування пучка випромінювання, а також щоденний контроль стану пацієнта і мішені (пухлини) з комп’ютерних зображень. Ось лише деякі особливості і переваги томотерапії:

   1. Правильний розподіл дози в мішені і висока точність опромінення.
   2. Щоденний візуальний контроль положення пацієнта.
   3. Надійний захист від опромінення здорових органів і тканин.
   4. Можливість одночасного опромінення кількох мішеней, в тому числі з різними дозовими навантаженнями для різних мішеней.
   5. Доза накопичується саме в пухлині, зменшуючи ризик короткострокових і довгострокових побічних ефектів.

   Більше про революційні переваги томотерапіі можна прочитати в розділі Томотерапія

  • TomoClinic — вузькоспеціалізований центр лікування раку. Наша основна спеціалізація — променева терапія.

   Опромінення показано більш ніж 60% онкологічних пацієнтів на різних стадіях лікування. Але опромінити можна по-різному. Центр має в своєму розпорядженні два новітні апаратні комплекси для проведення сеансів радіотерапії — Elekta Synergy® і TomoTherapy® HD, єдиний в Україні.

   Наша променева терапія потрапляє точно в ціль, захищає здорові органи і тканини. Контроль якості лікування безпрецедентний для України. За допомогою систем управління ми здатні зробити поправку на дихання пацієнта під час сеансу опромінення, щоб промінь не відхилявся від мети. Що це означає для пацієнта? Результативне лікування з мінімумом ускладнень і збереженням якості життя.

  • Лікарі TomoClinic проводять консультації з іноземними колегами на постійній основі. Зарубіжні фахівці навчали й продовжують навчати лікарів і медичних інженерів, перебуваючи безпосередньо в центрі. В тому числі беручи участь в плануванні програм опромінення наших пацієнтів. В особливо складних випадках ми маємо можливість проводити дистанційні консультації з закордонними колегами.

  • Так, як мінімум за кілька днів, повідомивши нам зручну дату і час візиту.

   Ви можете записатися на першу консультацію будь-яким зручним для вас способом:

   • Електронною поштою – info@tomocenter.com.ua
   • В телефоному режимі:
   • (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні) – 0 (800) 30-15-03
   • (для дзвінків по Україні або з-за кордону) – (0522) 30-15-03
   • з мобільного – +38 (098) 860 09 90
   • Тут на сайті, заповнивши форму.

  • Ні, ми не вимагаємо направлення від вашого лікаря. Ви можете записатися на діагностику або консультацію лікаря самостійно. Бажано мати при собі медичну документацію. На сторінках сайту ви зможете докладніше дізнатися про те, як стати нашим пацієнтом, записатися на прийом до лікаря або проконсультуватися дистанційно по документам.

  • Так. В TomoClinic можна проходити сеанси опромінення навіть як пацієнт іншого медичного закладу. Онкологічне лікування зазвичай є комплексним, тому ми будемо раді співпраці з вашим лікуючим лікарем, щоб краще розуміти всю історію і план вашого лікування.

  • Ми знаходимося в Кропивницькому, на території Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.
   Дістатися до нас можна поїздом до станції Кіровоград або поїздом «Інтерсіті» до станції Знам’янка, яка знаходиться в 40 км від Кіровограда.
   На Ваше прохання і за попереднім погодженням за кілька днів до візиту ми організуємо трансфер з Знам’янки або Кіровограда і назад. Також надамо додатковий сервіс для вашого комфортного перебування:

   • бронювання номера і організація розміщення в готелі «Reikartz-Кіровоград» зі знижкою 15%
   • організація медичного транспорту
   • забезпечення медсестринського догляду
   • бронювання ж/д і автобусних квитків

  • Так, ми приймаємо пацієнтів зі всієї країни, а також з-за кордону.

  • Так, уже зараз ми діагностуємо дітей з підозрою на онкологічне захворювання з метою підтвердити або спростувати діагноз «рак». Важливо відзначити, що дітей Кіровоградської області ми діагностуємо і лікуємо безкоштовно. Це наш соціальний внесок в справу боротьби з високою онкологічною захворюваністю в Кіровоградському регіоні, де зареєстровані одні з найвищих показників захворюваності та смертності від онкологічних захворювань в Україні.

  • Безумовно. Якщо стан пацієнта вимагає постійного знаходження в стаціонарі, ми забезпечимо комфортні умови перебування в наших окремих палатах, які знаходяться в стаціонарі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. А також забезпечимо медсестринський догляд.

  • Томотерапія є одним з найбільш ефективних методів променевої терапії, який завдає мінімум шкоди організму людини.

   Томотерапія одночасно сприяє і визначенню, і лікуванню раку. За допомогою рентгенівських променів фіксується положення і стан внутрішніх органів. Доза випромінювання низька і не приносить явної шкоди організму пацієнта. Для лікування фахівці підбирають необхідні дози, при яких промені впливають на пухлину локально.

   Досягається такий ефект за рахунок безперервного спірального підведення дози. Віяльний динамічно змінюваний пучок безперервно обертається навколо пацієнта, а стіл рухається крізь нерухому кільцеву частину апарату. В результаті тисячі найдрібніших елементарних променів по точно розрахованій траєкторії входять в тіло і перетинаються в місці розташування пухлини.

   Томотерапія дозволяє захищати органи, які знаходяться всередині мішеней або обволікають їх (слинні залози при раку горла, спинний мозок при опроміненні хребта або підшлункова залоза, не зачіпаючи нирки).

   Система TomoTherapy®HD — це комплексне рішення, що дозволяє ефективно лікувати будь-які новоутворення в будь-якій частині тіла пацієнта і:

   • мінімізувати наслідки опромінення, максимально зберегти життєві функції пацієнта на повноцінне дожиття
   • за 1 сеанс опромінити і пухлину, і метастази (якщо вони є), в тому числі з різними дозовими навантаженнями для різних мішеней
   • зробити унікальне кругове опромінення (360 градусів), максимально впливаючи на мішень опромінення з усіх боків, під будь-яким кутом
   • ювелірно впливати на мішень, покриваючи зону не менше, ніж на 95%
   • одномоментно опромінювати протяжні мішені без необхідності стикування полей при плануванні та лікуванні, а також без перепозиціонування пацієнта
   • здійснювати широкий діапазон можливих методик лікування — від простих паліативних до найскладніших і сучасних
   • уникнути операції або мінімізувати область мішені до видалення

   TomoClinic — перша клініка на території України, в якій з 2015 року для лікування раку застосовується метод томотерапіі.

  • У всіх випадках для прийняття рішення про застосування томо або променевої терапії пацієнтам необхідна уточнююча консультація з фахівцями після ознайомлення з історією хвороби. Всі випадки індивідуальні. Як правило, ми можемо поліпшити стан пацієнта. Але, на жаль, бувають випадки, коли через специфічне лікування, надане пацієнтам до звернення в TomoClinic, вже не може бути показана томо або променева терапія.

  • Сучасна променева терапія, і відповідно її наслідки, значно відрізняються від технологій попередніх поколінь. Удосконалилися не тільки самі апарати, але й методи доставки дози опромінення до мішені (пухлини).

   У TomoClinic променева терапія проводиться з візуалізацією локалізацій пухлини, де точність націлювання іонізуючого випромінювання прораховується в діапазоні не менше 95%. В іншому випадку апарат не почне свою роботу. Таким чином, з апаратом TomoTherapy® ми можемо контролювати процес опромінення і максимально мінімізувати вплив на всі прилеглі до пухлини здорові тканини і органи. На інших апаратах для променевої терапії немає таких технологічних можливостей. Вони не можуть захистити органи поблизу пухлини, і тим більше тканини.

   Наприклад, на кобальтових апаратах дистанційної променевої терапії, які сьогодні масово представлені в державних онкоцентрах, 40% дози опромінення припадає на шкіру, а не на саму пухлину. Це призводить до важких і тривалих постпроменевих реакцій, зачіпає здорові органи і тканини.

  • Насправді дана методологія успішно реалізується з 2006 року на території таких країн, як Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Польща, США, Японія та інші. На сьогодні в понад 400 клініках світу стоїть сучасне високотехнологічне обладнання TomoTherapy® від Accuray.

   У нашій країні на такому унікальному обладнанні можна пройти обстеження і ефективне лікування виключно в умовах TomoClinic — онкологічного комплексу в Кропивницькому. Ми перейняли міжнародний досвід і успішно впроваджуємо його в Україні. Наші фахівці працюють з цією системою вже 3,5 року, а результати лікування підтверджені багатьма клінічними дослідженнями і відгуками вдячних пацієнтів.

   Променева терапія на томоапараті TomoTherapy® дає мінімум травмуючої дії, у пацієнтів рідко виникають постпроменеві реакції та ускладнення. Також обладнання доставляє лікування до пухлини з точністю ювеліра і в потрібному дозуванні. Все це говорить на користь томо методу як альтернативи операції. Тепер і в Україні операція не є панацеєю. Адже більш, ніж в 70% випадків, використовуючи лікування від TomoTherapy®, можна обійтися і без неї.

  • Для контролю пацієнтами всього процесу лікування в TomoClinic ввели систему моніторингу. Це об’єктивна якісна і кількісна оцінка ефективності променевого або хіміотерапевтичного лікування.

   До появи даної методики оцінка ефективності протипухлинного лікування зводилася до емпіричного спостереження за пацієнтом. Наша ж програма моніторингу дозволяє проводити кількісну оцінку ефективності лікування вже через кілька днів (в деяких випадках) і до 2-3 місяців з моменту початку лікування, коли можна порівняти розміри і стан пухлини до і після лікування. Завдяки даному моніторингу лікар може оперативно підкоригувати програму лікування в процесі.

   Після проходження курсу протипухлинної терапії кожен пацієнт центру отримує план моніторингу у вигляді звітних фото зони опромінення, його планування (референсне і фактичне) дозами: план-факт, взятий з програми апарату TomoTherapy®, який робив опромінення, і розшифровка. На них чітко видно дози, які планувалися і поставлялися фактично, зміни в розмірах пухлини «до» і «після», що дозволяє контролювати результати лікування і самому пацієнту.

  переваги діагностики

  Залишились питання?

  Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

   запис кроп
   Доверху