Головна/TomoTherapy® HD — апарат для проведення томотерапіі. Вперше в Україні!

TomoTherapy® HD — апарат для проведення томотерапіі. Вперше в Україні!

24 Березня, 2024
TomoTherapy® HD — апарат для проведення томотерапіі. Вперше в Україні!

Розробники системи TomoTherapy® HD об’єднали КТ-сканер з системою опромінення. Конструкція забезпечує постійне та ефективне проведення тривимірного КT-сканування для забезпечення точності позиціювання пацієнта під час кожної фракції опромінення.

TomoTherapy® HD був розроблений спеціально для реалізації технологій IMRT (променева терапія з модуляцією інтенсивності) і IGRT (дозволяє проводити постійний візуальний контроль розмірів і положення пухлини в процесі лікування).

IMRT (Intensity-Modulated Radiation Therapy) — це метод високоточної променевої терапії, який дозволяє отримати розподіл дози в тілі пацієнта за формою максимально наближеною до форми пухлини. На відміну від традиційних методик, при використанні IMRT є можливість забезпечувати кращий захист здорових тканин і органів. Завдяки цьому до пухлини можна доставити високу дозу опромінення без ризику для оточуючих тканин.

Система IGRT (Image-Guided Radiation Therapy) відповідає за точність позиціонування пацієнта і точність підведення опромінення завдяки щоденній візуалізації. Отримання тривимірних зображень є невід’ємною частиною процесу лікування в системі TomoTherapy®. Тобто система сконструйована так, що проведення тривимірної візуалізації пухлини і подальшого позиціонування пацієнта по рентгенівському зображенню перед кожною фракцією уникнути неможливо.

Доверху