Головна/Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання
11.04.2024

Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання

TomoClinic – це медичний центр, що надає можливість лікування та проживання за доступною ціною. Наша клініка приймає пацієнтів у власному готелі-стаціонарі і може запропонувати:

  • 40 просторих номерів, де можуть розміститися 1-3 особи
  • сучасну апаратуру для діагностики та лікування
  • цілодобовий нагляд медперсоналу
  • кнопку виклику медсестри у будь-який час за необхідності
  • власний ресторан

Кожен пацієнт має чудову нагоду перебувати у клініці, проходити лікування і одночасно з тим відчувати себе як вдома – у комфортному готелі зі зручностями. Номери обладнані меблями та ліжком з постільною білизною, є доступ до Інтернету та плазмового телевізору. В кожній кімнаті наявний туалет та душова, пристосовані навіть для пацієнтів з обмеженими можливостями. Відпочивати можна не тільки в широких холах з диванами та шикарними видами з панорамних вікон, а й на території поблизу корпусу з альтанкою, зеленню та квітами.

 

Відділення хіміотерапії має сучасне обладнання та реалізує прогресивні методики для діагностики та лікування, оснащене надкомфортними механізованими кріслами. Реанімаційне відділення стане у нагоді в екстрених ситуаціях. Постійний контроль досвідченого медперсоналу гарантовано.

Стаціонар TomoClinic надає пацієнтам і триразове харчування за приємними розцінками, можливий шведський стіл з індивідуальним підбором страв або відповідно до дієти.

Раді запросити до нашого готелю-стаціонару українців та іногородніх пацієнтів, які потребують консультації, діагностики, лікування, реабілітації. За всіма питаннями дзвоніть на гарячу телефонну лінію 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху