Детальная визуализация с УЗИ аппаратом TOSHIBA Aplio™ 500 Platinum

Онкологический центр TomoClinic>Оборудование>Детальная визуализация с УЗИ аппаратом TOSHIBA Aplio™ 500 Platinum

Aplio ™ 500 Platinum — флагман ультразвукових апаратів, високочутливий інструмент для визначення точної локалізації та оцінки новоутворень. Розширюючи можливості застосування ультразвуку в медицині, апарат дозволяє надавати різні види діагностики на базі єдиної платформи.

Завдяки поліпшеній якості візуалізації, можливості кількісного аналізу і виконання інтервенційних процедур система гарантує високу точність діагностики.

Найголовніше, що потужність системи і наявність сучасних технологій дозволяють поставити точний діагноз вже на першому діагностичному рівні, без променевого навантаження. Завдяки високій чутливості із застосуванням даного апарату знизилася кількість хворобливих біопсій.

При використанні Aplio ™ 500 Platinum:

  • Вища ймовірність виявлення пухлин

  • Точніше визначення злоякісності процесу на ранніх стадіях

  • Найімовірніше виявлення мікрокальцинатів в молочній і щитовидній залозі

  • Опція «Смарт фьюжн» дозволяє легко зіставити ультразвукові зображення з КТ і МРТ в реальному часі для швидкого визначення локалізації складних уражень і додаткової впевненості при інвазивних втручаннях

  • Одною з переваг даного апарату є можливість проводити еластографію (визначення ступеня еластичності тканин в режимі реального часу) відразу двох типів (компресійне і зсувної хвилі)

  • Новітня розробка TOSHIBA яка не має аналогів — високочутливий доплерівський режим, який дозволяє картирувати низькошвидкісні кровотоки в дрібних судинах, що дозволяє оцінити характер ангіоархітектоніки новоутворень