Информационно-административная система MOSAIQ® — уверенность для врачей и пациентов

Онкологический центр TomoClinic>Оборудование>Информационно-административная система MOSAIQ® — уверенность для врачей и пациентов

MOSAIQ — унікальне рішення в області планування променевої терапії та управління потоками інформації. Це спеціальна інформаційна система для онкології, що забезпечує оптимізацію роботи всього онкологічного відділення з використанням єдиного інтерфейсу.

Завдяки цій системі, дані радіаційної терапії, параметри опромінення та інші лікувальні протоколи доступні для фахівців з різних відділень в єдиному інтерфейсі.

Система забезпечує надійне підключення практично до будь-якого лінійного прискорювача і до системи планування терапії будь-якого виробника, гарантуючи безпрецедентну інтеграцію і свободу при виборі оптимальних методів лікування для лікарів і пацієнтів.

За допомогою MOSAIQ контролюється весь лікувальний процес від постановки діагнозу до проведення планування, лікування і подальшого спостереження, з можливістю ведення детальної електронної медичної карти кожного пацієнта. Будучи кращою в світі онкологічною контрольно-інформаційною системою, MOSAIQ забезпечує повне управління даними, зображеннями і процедурами на кожному рівні, починаючи від реєстрації даних пацієнта до щоденного контролю виконання етапів лікування і його ефективності. Більш того, MOSAIQ забезпечує безпеку пацієнта на всіх стадіях лікування. Контрольні дані перевірки якості, автоматичні попередження і протоколи допомагають виявляти незавершені завдання і попереджають персонал про події, що виходять за рамки звичайної практики відділення, або скасовують процедуру опромінення. Система MOSAIQ виконує попередні перевірки перед лікуванням, включаючи ідентифікацію пацієнта, його позиціонування і настройку області опромінення. При безпосередньому проведенні радіотерапії в рамках контролю якості, система MOSAIQ забезпечує перевірку процедури в єдиній медичній карті пацієнта.