Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Магнитно-резонансная томография без компромисов с TOSHIBA Vantage TITAN 1,5T

Онкологический центр TomoClinic>Оборудование>Магнитно-резонансная томография без компромисов с TOSHIBA Vantage TITAN 1,5T

VANTAGE TITAN 1.5T — це передовий магнітно-резонансний томограф, який забезпечує високоякісні діагностичні дослідження без компромісів по апаратній частині.

Діаметр гентрі в 71 см в поєднанні з ультракоротким 1.4 м магнітом роблять цей апарат кращим представником даного діагностичного обладнання.

Високочутливий метод дифузії і перфузії всього тіла (псевдо-ПЕТ) дозволяє швидко і з високою вірогідністю виявляти первинні пухлини і метастази будь-якого розміру в будь-якій частині людського організму. Роздільна здатність даної методики часто набагато вище роздільної здатності радіонуклідних методів функціональної діагностики, таких як однофотонна емісійна томографія (ОФЕТ), позитронно-емісійна томографія (ПЕТ) або комбінована ПЕТ-КТ.

Система оснащена градієнтними котушками Pianissimo. Ці котушки розташовуються у вакуумній камері з незалежною підвіскою, що знижує акустичний шум більш ніж на 90% в порівнянні зі звичайними технологіями. Така передова технологія підвищує комфорт для пацієнта, поліпшуючи при цьому експлуатаційні характеристики при проведенні досліджень всього тіла з високою роздільною здатністю і співвідношенням сигнал/шум.

Метод абсолютно нешкідливий для пацієнта (на відміну від ПЕТ, ПЕТ-КТ і ПЕТ-МРТ). Не вимагає введення радіоактивних препаратів в кров пацієнта, а значить, опромінення повністю відсутнє.

Переваги:

  • Завжди висока, незалежно від зовнішніх чинників, достовірність результатів

  • Найбільше поле огляду 55 х 55 х 50 см 3

  • Технологія SpeederTM скорочує час дослідження в 16 разів

  • Технологія AtlasTM — можливість сканування всього пацієнта без зміни положення і котушок

  • Найбільший діапазон сканування — 205 см

  • Якісна і кількісна (єдина в своєму роді) оцінка ефективності променевого або хіміотерапевтичного лікування