Точная и комфортная компьютерная томография с TOSHIBA Aquilion Large Bore

Онкологический центр TomoClinic>Оборудование>Точная и комфортная компьютерная томография с TOSHIBA Aquilion Large Bore

TOSHIBA AQUILION LB — перший в світі широкопольний комп’ютерний томограф з полем сканування в 70 см і апертурою гентрі в 90 см.

Даний томограф є ідеальним варіантом сканування як для звичайних, так і для специфічних (онкологічних) діагностичних досліджень. Він розроблений спеціально для задоволення потреб зовнішньої та внутрішньої радіотерапії. Унікальний дизайн і технології TOSHIBA AQUILION LB дозволяють досягти найкращих результатів при плануванні променевої терапії.

Даний томограф призначений для досліджень всього тіла, зокрема головного мозку, а також серцево-судинної системи. Система Aquilion LB здійснює найточніші вимірювання обсягів і розмірів патологічних утворень. Апарат поєднує в собі багаторічний досвід компанії Toshiba з перевагами збільшеного діаметру гентрі. Завдяки особливим (90 cм в діаметрі) розмірам апертури гентрі система придатна до роботи в різних положеннях. Поле сканування виглядає як великий віялоподібний пучок. Він покриває часто використовувані для радіотерапії ділянки. Поле зору після реконструкції дозволяє бачити на моніторі інформацію з ділянки діаметром в 85 см. Такі характеристики дозволяють провести комфортну діагностику або радіотерапевтичне планування практично для будь-якого пацієнта.

Основні переваги:

  • Висока якість зображення і 3D реконструкції сприяє правильності діагностики

  • Динамічне сканування в широкому діапазоні дозволяє точно зробити оцінку тимчасового руху при радіотерапії пухлин

  • Просте і швидке проведення досліджень завдяки продуманій конструкції системи забезпечує максимальний комфорт як для пацієнта, так і для персоналу

  • Променеве навантаження на пацієнта завдяки використанню сучасної технології адаптивної ітеративної реконструкції (AIDR 3D) знижене в 4 рази при будь-якому КТ-дослідженні

  • 16 зрізів з мінімальною товщиною 0,5 мм дозволяє отримати найвищу якість візуалізації

  • Діапазон сканування — 180 см