Головна/Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?
11.04.2024

Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?

До кого ви звернетеся, якщо помітите тривожні симптоми або вже є підозра на рак за результатами обстежень? Практика показує, що нерідко люди відповідають: «До хірурга». На жаль, направлення «до хірурга» іноді «по-старому» дають і сімейні лікарі. Це помилка, ціною якої може стати втрачене здоров’я і навіть життя.

Що ж робити і до кого звертатися?

Тільки до клінічного онколога!

Чому? Знайте головне — ні сімейний лікар, ні хірург, ні рентгенолог не встановлюють діагноз і не призначають лікування.
Встановити діагноз може тільки клінічний онколог і тільки за результатами гістологічного аналізу, який і дасть відповідь про характер утворення — доброякісне воно або злоякісне.

Саме клінічний онколог визначає, яке лікування необхідно в конкретному випадку: з урахуванням типу пухлини, її розташування в організмі, стадії хвороби, загального стану здоров’я людини. Фахівець оцінює переваги різних методів, перш ніж представити їх пацієнтові, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

У нашому центрі так само, як і в провідних медичних центрах світу, клінічний онколог робить це не одноосібно, а виносить кожен випадок на консиліум — мультидисциплінарну комісію, в яку входять лікарі різних профілів: онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти, патолог, уролог, онкогінеколог та ін.

А саме у консультацію клінічного онколога, яка триває рівно стільки часу, скільки необхідно пацієнту, входять:

  • огляд, аналіз медичних документів, консультування;
  • призначення необхідних обстежень;
  • консиліум лікарів різних спеціальностей;
  • розробка тактики лікування.
  • видача висновку з повним планом лікування, що включає всі етапи.

Тобто кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою, отримує комплексну консультацію і може разом із лікарями прийняти обґрунтоване, зважене рішення про те, де і як лікуватися.

Ви також можете отримати другу думку нашого онкологічного консиліуму, якщо проходите лікування в іншій клініці. Це допоможе вам або зрозуміти, що ви на правильному шляху, або, можливо, знадобиться уточнити діагноз і скоригувати план лікування.

Підсумуємо. Коли вам потрібна консультація клінічного онколога?

  • Якщо є підозра на рак.
  • Щоб підтвердити, спростувати або скорегувати діагноз.
  • Щоб переконатися в правильності призначень, якщо ви вже почали лікування.
  • Щоб отримати необхідні рекомендації по додатковим обстеженням.
  • Щоб дізнатися про всі варіанти лікування в вашому випадку, включаючи передові методи.

Залишилися питання? Хочете записатися на консультацію до клінічного онколога? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху