Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Лучевая терапия под визуальным контролем — IGRT (Image Guided Radiation Therapy)

Онкологический центр TomoClinic>Наши новости и статьи>Лучевая терапия под визуальным контролем — IGRT (Image Guided Radiation Therapy)

За допомогою технології IGRT, проводиться візуалізація і фіксування змін положення і координат пацієнта, а також зміна місцезнаходження і форм пухлини, що дає можливість максимально зменшити можливість похибки.

Лікар, таким чином, може отримати зображення пухлини безпосередньо перед початком опромінення або навіть під час сеансу, коли пацієнт знаходиться на процедурному столі.

У разі необхідності проводиться корекція положення пацієнта і/або напряму променів для досягнення найточнішого прицільного опромінення пухлини, а також для запобігання пошкодження здорових тканин, що оточують пухлину.

IGRT — це запорука успішного лікування пухлин, розташованих в рухомих органах і зонах тіла, — таких як легені (рухомі при диханні), печінка, передміхурова залоза, — а також пухлин, розташованих поблизу життєво важливих органів або тканин.

Найчастіше техніка IGRT використовується в комбінації з методом IMRT (Intensity Modulated Radiation Therapy — променева терапія з модульованою інтенсивністю). Дані методи дозволяють найбільш точно встановлювати дози опромінення злоякісних пухлин або специфічних зон в самій пухлині.