Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua НСЗУ
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua НСЗУ

В чем эффективность томотерапии по сравнению с другими методиками лечения рака? История пациента с раком пищевода

Онкологический центр TomoClinic>Наши новости и статьи>В чем эффективность томотерапии по сравнению с другими методиками лечения рака? История пациента с раком пищевода

Рак одна з найсерйозніших і поширених проблем сучасності. Саме про лікування онкологічних захворювань йшлося в черговому випуску телепередачі «Модне здоров’я», гостем якої став керівник проекту «Онкологічний центр TomoClinic» Володимир Ященко.

«Онкологічний центр TomoClinic» — сучасна онкологічна клініка, в якій вперше в Україні є лікування за допомогою методу томотерапії. Цей метод відкрив нову еру в променевій терапії, зробивши лікування набагато ефективніше і безпечніше. Також в клініці здійснюється діагностика та лікування раку тільки згідно міжнародних протоколів, в яких передбачено комплексний підхід, і всі дії спрямовані не тільки на боротьбу з захворюванням, але і на збереження якості життя людини.

Володимир Ященко розповідає про можливості та переваги томотерапії, чому метод ефективний навіть коли інші не дали результатів. У телепередачі свою історію про успішне лікування раку розповідає пацієнт, який звернувся в клініку після того, як після видалення шлунка з діагнозом рак, не допомогло уникнути повернення раку в стравоході.