Головна/Весела пропаганда боротьби з невеселою хворобою. Бережімо чоловіків!
11.04.2024

Весела пропаганда боротьби з невеселою хворобою. Бережімо чоловіків!

Ми їх дуже просили: «Сфотографуйтеся з вусами, знайдіть час». «Вуса нікого не вилікують», — відповідали наші завантажені роботою лікарі. Однак, дізнавшись, що це для благої справи, — погодилися.

Після кампанії «Рожева стрічка», яку прекрасні дами підтримали в жовтні, настав листопад — місяць, коли основну увагу ми приділяємо боротьбі з раком простати. Вісім наших чудових лікарів заради цього перервали своє безвусе існування і взяли участь у всесвітній листопадовій акції «Movember». Їм дуже потрібна ваша підтримка.

В Україні акція, присвячена ранній діагностиці раку передміхурової залози, називається «Усабрь». Її задача — спонукати чоловіків до дії заради життя, заради свого здоров’я і благополуччя своїх родин. Тому «Усабрь» і називають веселою пропагандою боротьби з самою невеселою хворобою.

А ми, як завжди, ставимо перед собою амбітну мету — не допустити, щоб наші чоловіки стали жертвою раку простати. Адже це захворювання нескладно виявити на ранній виліковній стадії, коли чоловіка можна позбавити від нього назавжди. Проте рак простати продовжує забирати життя. Третє місце за смертністю в Україні — тільки неувага чоловіків до себе пояснює таку цифру.

Чи можна змінити ситуацію? Можна і потрібно, відповідають наші лікарі. Регулярна перевірка рівня ПСА, починаючи з 45 років, — найпростіший спосіб виявити чоловіків з ризиком розвитку раку простати.

Однак, коли лікар говорить вам, що у вас підвищений рівень ПСА, виникає безліч питань. Чи дійсно у мене рак простати? Що робити далі? Чи потрібна біопсія простати, щоб дізнатися, чи є у мене рак? Давайте розбиратися разом.

Що таке тест ПСА і що означають його результати, коли потрібна біопсія простати, в чому переваги фьюжн-біопсії і чому ми її застосовуємо, читайте тут.

Про те, як лікують захворювання в нашому центрі, якщо діагноз рак простати встановлений, які можливості у нас для того, щоб звести до мінімуму ризик ускладнень і зберегти пацієнту високу якість життя, читайте у статті про новий стандарт і підходи.

Нагадуємо також золоте правило боротьби з раком — чим раніше, тим краще.

Ми звертаємося до чоловіків (з вусами і без) — підтримайте акцію! Пройдіть нескладний тест, зробіть аналіз рівня ПСА і прийдіть на консультацію до уролога. Дружини і подруги, знайдіть потрібні слова (краще за вас ніхто не зможе) і переконайте своїх коханих зробити це — особливо, якщо у них є скарги або сумніви.

Запишіться на консультацію за телефоном, який ви бачите на сайті — дзвінок безкоштовний по Україні.

Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху