Головна/Консультація для сімейних лікарів
Консультація для сімейних лікарів

Консультація для сімейних лікарів

Поставити запитання

Порадьтеся з онкологом

Сімейний лікар — перша контактна особа для більшості пацієнтів. Ми розуміємо, наскільки широкими знаннями ви володієте, адже люди звертаються до вас із різними скаргами на здоров’я. Саме ви можете оцінити, яка діагностика необхідна, до якого фахівця потрібно дати направлення.

Ми також розуміємо, що ніде в світі немає універсального лікаря, який міг би вирішити всі медичні питання, і що на вас часто покладені непомірні задачі. Тому пропонуємо сконцентруватися саме на тому, як максимально допомогти пацієнтові або направити до профільного фахівця, якщо ви бачите, що проблема поза вашої компетенції.

Такою глобальною проблемою, яка дуже гостро стоїть в Україні, є онкологічні захворювання. Ви виявляєте настороженість щодо будь-яких онкопатологій, у тому числі і таких поширених у нашій країні, як злоякісні утворення легень, молочних залоз, шкіри, товстої кишки, передміхурової залози, тіла матки, яєчників, шийки матки.

podgotovka-k-konsultacii-vracha2

Саме ви пояснюєте жінкам необхідність регулярного гінекологічного огляду, а також обстеження молочних залоз, а чоловікам — дослідження простати. Ми впевнені, що ви розповідаєте пацієнтам про те, що флюорографія не дає об’єктивної картини і що для ранньої діагностики раку та інших захворювань легень потрібно пройти рентген, а для груп ризику — низькодозове КТ.

Ось чому так важливо співробітництво між сімейними лікарями і онкологами. У будь-який момент ви можете направити до нас пацієнта, щоб він міг пройти скринінг, відповідний до його конкретної ситуації. Детально зі скринінговими програмами можна ознайомитися тут.

Ви знаєте і вік, і перенесені хвороби, і спосіб життя, і спадкову історію своїх підопічних. Тому ви повинні вчасно «вдарити на сполох» і направити людину туди, де зможуть чітко підтвердити діагноз або зняти тривожні підозри.

Щоб підтримати вас, разом вирішити проблеми, допомогти в будь-яких, навіть найскладніших і суперечливих випадках, фахівці TomoClinic виступили з соціальною ініціативою «Порадьтеся з онкологом».

Наші лікарі завжди на зв’язку. Звертайтеся, пишіть нам за адресою: oncoadvice@tomocenter.com.ua   Ми відповімо на всі ваші запитання. Завжди раді допомогти.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Консультація для сімейних лікарів
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху