Головна/Рентген легень
Рентген легень

Рентген легень

Ви не зловживаєте алкоголем і не курите? Можливо, впевнені, що цього достатньо, щоб усі серйозні захворювання легень вас оминули. «У мене немає шкідливих звичок, тому від раку мене захистить здоровий спосіб життя, а туберкульоз вже давно переможений» — з такою думкою ми стикаємося часто. Однак все не так однозначно і просто.

Як би нам не хотілося цього, але лише власна свідомість не гарантує захисту від хвороб. Туберкульоз продовжують виявляти, причому не тільки у тих, хто веде асоціальний спосіб життя, а й у цілком благополучних людей. Незважаючи на те, що причиною раку легенів найчастіше буває куріння, нерідко захворювання знаходять і у пацієнтів, які не курять.

Поставити запитання

Що ж робити?

Попереджати хвороби або дізнаватися про них, поки вони нічим себе не проявляють і легко виліковні. А якщо ви переконаєтеся, що ваші легені здорові, буде просто чудово. Зробити все це допоможе рентген легень.

Щорічний рентген легень дозволить або виявити на ранній стадії і вчасно почати лікування, або виключити захворювання легень і бронхів. Знайте, що навіть такі серйозні хвороби, як туберкульоз і рак легень, спочатку розвитку можуть протікати без симптомів. Тому особливо важливо профілактично, один раз на рік, проходити рентген легень курцям і людям, які працюють на шкідливих виробництвах, а також пацієнтам з хронічними захворюваннями бронхів або легень.

Якщо за результатами рентгенографії у наших фахівців виникне якась підозра, вас відразу направлять до профільного лікаря для консультації і можливого проведення додаткових досліджень, щоб уточнити діагноз.

Чому рентген, а не флюорографія?

IMG_9958

Рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) плівкова флюорографія заборонена в багатьох країнах з розвиненою медициною через підвищений радіаційний вплив та низьку інформативність. Хоча в Україні все ще застосовують цей застарілий метод, ми радимо дотримуватися рекомендацій ВООЗ, тому що цифрова рентгенографія не тільки більш інформативна (набагато краще якість зображення), але і дає можливість значно знизити променеве навантаження.

У нашому діагностичному трейлері ви абсолютно безпечно для здоров’я пройдете цифрову рентгенограму на сучасному апараті. Обстеження займе зовсім небагато часу, і ці кілька хвилин збережуть вам здоров’я і дадуть впевненість у завтрашньому дні.

Детальніше про те, навіщо робити рентген легень

Піклуючись про своє здоров’я, ви робите це не тільки заради себе, а й заради своїх близьких. Безумовно, раком легень заразитися не можна, а ось стати рознощиком туберкульозних бактерій, навіть не підозрюючи про це, цілком можливо.

Від того, в якому стані ваші легені, залежить і загальне самопочуття, і якість вашого життя, і … саме життя.

Небезпечні процеси в легенях можуть протікати практично непомітними. Ми часто стикаємося з випадками, коли пацієнти, перебуваючи у повній впевненості, що в них всього лише легка застуда, займалися самолікуванням і запускали серйозні хвороби. Щоб не пропустити розвиток захворювань, ознайомтеся з показаннями до проведення рентгена легень.

Показання до рентгенографії легень

Як профілактичне дослідження ми рекомендуємо рентген легень, щоб виключити туберкульоз, — серйозне і, при запущених стадіях, важко виліковне захворювання. Така профілактика життєво необхідна і всім, хто працює на виробництвах — в цехах, в шахтах.

Важливо також пройти діагностику мешканцям районів із неблагополучною екологією, забрудненим повітрям і, безумовно, — курцям. Для профілактики рентген легень виконують один раз на рік. А періодично ми призначаємо це обстеження пацієнтам, які хворіють на хронічний бронхіт, туберкульоз, і також тим, хто переніс рак і перебуває на обліку в онкологічному центрі.

Вам потрібно пройти рентген легень терміново, якщо у вас:

 • кашель;
 • біль в області легень;
 • задишка;
 • стомлюваність, слабкість, підвищене потовиділення.
 • безпричинна втрата ваги;
 • спостерігається тривале підвищення температури тіла до 37,5 ° С.

Зайве нагадувати, що будь-яка хвороба на стадії «зародка» швидше і легше виліковується. Тому і час, і вартість рентгена легень — це витрати, які цілком виправдані. Досвідчений лікар-рентгенолог нашого центру грамотно і безпечно проведе дослідження. Ви отримаєте диск з результатами і висновок фахівців.

Запис на рентген легень

Рентген легень проводиться в нашому діагностичному трейлері, який знаходиться біля ТЦ «Копілка». Отримати більше інформації можна за телефонами, вказаними на сайті. Консультанти дадуть детальну відповідь на ваші питання, і ви зможете записатися на обстеження у зручний для вас час.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Рентген легень
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху