Записатися
phone_callback
Контакти

Наші лікарі

Вартість
послуг Київ


Записатися
phone_callback
Контакти

Наші лікарі

Вартість
послуг Київ

Ми стаємо ближче

Київ

вул. Юлії Здановської, 33/43

Кропивницький

вул. Ялтинська, 1

Безкоштовні послуги за рахунок Національної служби здоров’я України (НСЗУ)

за програмою медичних гарантій

Переваги лікування у нас

 IMRT-IGRT: точность и визуальный контроль

IMRT-IGRT: точність і візуальний контроль

Дистанционная консультация онколога

Комплексна консультація онколога

Консиліум фахівців

Наші лікарі

Комплексна консультація

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic

Відгуки

 • Лікування було дуже важким, але завдяки підтримці та увазі лікарів і медичного персоналу мама все витримала і ось пройшло 1,5 місяці , зробили контрольне МРТ : пухлина значно зменшилася, болі пройшли. Надіємося що й надалі буде все добре.
  Дякуємо і бажаємо всьому персоналу клініки надалі допомагати людям на такому високому професійному і технічному рівні!!!
  Окрема подяка: лікарю-радіологу Андрію Петровичу та начальнику відділення пром

  Семиліт Світлана
  Пацієнт
 • Напевно, кожний, кому діагностували “злоякісну пухлину” проходив шлях від психофізичного ступора до ділеми вибору отримання якісного лікування.Так ось добродіїї, я з відповідальністю РЕКОМЕНДУЮ проходити лікування в TomoClinic. Дякую всьому персоналу!
  Згуртованість, професіоналізм, злагодженість – це риси, які розкривають колектив під час проходження лікування.
  Завжди з приємною усмішкою, добрим словом кожного пацієнта у відділенні зустрічає чарівна адміністратор Людміла.
  Звичайно, я ні кому не бажаю відвідувати такі заклади.
  АЛЕ, якщо, не дай Господь, Вас не мине ця недуга,- то я рекомендував би TomoClinic.

  Володимир Юрійович
  Пацієнт
 • Хочу сказать спасибо всему коллективу центра за доброе отношение, профессиональный подход и моральную поддержку.Огромная благодарность врачу-радиологу Татьяне Владимировне Оницевой прекрасному специалисту и добрейший души женщине! Прошло три года , но всех помню и ребят и психологов и девочек медсестер и администраторов. Всем вам крепкого здоровья , земных благ!!

  Владимир Анатольевич
  Пацієнт
 • Низкий поклон всем сотрудникам ТОМОКЛИНИК. Я проходила лечение лучевой терапией, находилась в клинике 36 дней. Благодарна всему персоналу клиники за сердечность в общении, за профессионализм, за то что давали уверенность в выздоровлении. Чувствую просто не хватает слов выразить свою благодарность и восхищение моим лечащим врачом Гречанюк Викторией Владимировной.  Огромное спасибо всем Вам. Будьте здоровы!!!!!!!

  Лилия Ивановна
  Пацієнт

Комплексне лікування раку на європейському рівні в Україні

TomoClinic — єдиний в Україні онкологічний центр, де в боротьбі з раком використовують Томотерапію. Це найсучасніший вид променевої терапії. Метод можна сміливо назвати революційним, за ефективністю йому немає рівних: пухлини знищуються прицільно, забезпечується максимальний захист прилеглих органів і тканин, зберігається здоров’я і якість життя людини.

Наш центр був створений у 2015 році з метою точної діагностики і комплексного лікування раку. В основу структури і діяльності TomoClinic закладені стандарти найкращих онкологічних клінік Європи. Ми впроваджуємо в практику останні світові досягнення у боротьбі з раком.

Використовуємо як класичні методи, так і інноваційні: променеву терапію; хірургію (в тому числі, малотравматичні лапароскопічні операції, а також органозберігаючі онкопластичні операції при раку молочних залоз); хіміотерапію, таргетну терапію, імунотерапію, антигормональну терапію; виконуємо емболізацію і хіміоемболізацію.

Пацієнтам з діагнозом лімфобластний лейкоз проводимо тотальне опромінення всього тіла з подальшим плануванням трансплантації кісткового мозку — це передовий і надскладний метод променевої терапії.

Беремо участь у міжнародних програмах клінічних досліджень.

Нашим пацієнтам доступна найсучасніша діагностика: УЗД з еластографією, КТМРТ, всі види біопсій під апаратним контролем, високоточні гістологічні та імуногістохімічні дослідження.

Важливу роль у процесі діагностики і лікування відіграє сучасне обладнання. Центр оснащений новітньою апаратурою: лінійними прискорювачами Accuray Tomo HD і Elekta Synergy з коллиматором Agility; ангіографічною системою Toshiba Infinix-i Dual Plane; лапароскопічною стійкою Stryker виробництва США; діагностичною апаратурою експертного класу японської компанії Toshiba.

На території центру діє стаціонар, обладнаний комфортними та затишними номерами для проживання пацієнтів і супроводжуючих осіб. У будівлі стаціонару також знаходиться відділення хіміотерапії та реанімаційне відділення.

Ми боремося за здоров’я і життя кожної людини, яка звертається за допомогою, — лікуємо і підтримуємо на цьому непростому шляху. Приймаємо пацієнтів з усіх куточків України, далекого і ближнього зарубіжжя.

Контактна інформація

 • м. Кропивницький, 25011, вул. Ялтинська, 1
 • info@tomocenter.com.ua

Графік роботи

Пн-Пт08:00 - 21:30
Сб08:00 - 20:00
НдВихідний
 • м. Київ, 03022, вул. вул. Юлії Здановської, 33/43
 • info@tomocenter.com.ua

Графік роботи

Пн-Пт09:00 - 19:00
Сб09:00 - 18:00
НдВихідний