Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua


Записатися
phone_callback
Контакти

Наші лікарі

Клінічні
дослідження


Записатися
phone_callback
Контакти

Наші лікарі

Клінічні
дослідження

Локалізації

Переваги лікування у нас

 IMRT-IGRT: точность и визуальный контроль

IMRT-IGRT: точність і візуальний контроль

Дистанционная консультация онколога

Комплексна консультація онколога

Консиліум фахівців

Наші лікарі

Комплексна консультація

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic

Відгуки

 • Лікування було дуже важким, але завдяки підтримці та увазі лікарів і медичного персоналу мама все витримала і ось пройшло 1,5 місяці , зробили контрольне МРТ : пухлина значно зменшилася, болі пройшли. Надіємося що й надалі буде все добре.
  Дякуємо і бажаємо всьому персоналу клініки надалі допомагати людям на такому високому професійному і технічному рівні!!!
  Окрема подяка: лікарю-радіологу Андрію Петровичу та начальнику відділення пром

  Семиліт Світлана
  Пацієнт
 • Напевно, кожний, кому діагностували “злоякісну пухлину” проходив шлях від психофізичного ступора до ділеми вибору отримання якісного лікування.Так ось добродіїї, я з відповідальністю РЕКОМЕНДУЮ проходити лікування в TomoClinic. Дякую всьому персоналу!
  Згуртованість, професіоналізм, злагодженість – це риси, які розкривають колектив під час проходження лікування.
  Завжди з приємною усмішкою, добрим словом кожного пацієнта у відділенні зустрічає чарівна адміністратор Людміла.
  Звичайно, я ні кому не бажаю відвідувати такі заклади.
  АЛЕ, якщо, не дай Господь, Вас не мине ця недуга,- то я рекомендував би TomoClinic.

  Володимир Юрійович
  Пацієнт
 • Хочу сказать спасибо всему коллективу центра за доброе отношение, профессиональный подход и моральную поддержку.Огромная благодарность врачу-радиологу Татьяне Владимировне Оницевой прекрасному специалисту и добрейший души женщине! Прошло три года , но всех помню и ребят и психологов и девочек медсестер и администраторов. Всем вам крепкого здоровья , земных благ!!

  Владимир Анатольевич
  Пацієнт
 • Низкий поклон всем сотрудникам ТОМОКЛИНИК. Я проходила лечение лучевой терапией, находилась в клинике 36 дней. Благодарна всему персоналу клиники за сердечность в общении, за профессионализм, за то что давали уверенность в выздоровлении. Чувствую просто не хватает слов выразить свою благодарность и восхищение моим лечащим врачом Гречанюк Викторией Владимировной.  Огромное спасибо всем Вам. Будьте здоровы!!!!!!!

  Лилия Ивановна
  Пацієнт

Комплексне лікування раку на європейському рівні в Україні

Онкологічний центр TomoClinic — перший та єдиний в Україні, де застосовують найбільш сучасний та ефективний вид променевої терапії в боротьбі з раком. Саме томотерапія прицільно знищує пухлину з максимальним захистом прилеглих органів і тканин, зберігаючи здоров’я організму і якість життя пацієнта.

Наш онкологічний центр був створений в 2015 році з метою точної діагностики новоутворень і комплексного лікування раку за прикладом успішних європейських клінік. Ми застосовуємо міжнародні протоколи лікування, а рішення про тактику комбінованого лікування в кожному індивідуальному випадку приймаємо на міждисциплінарних консиліумах. TomoClinic використовує високоточне обладнання: лінійні прискорювачі Accuray Tomo HD і Elekta Synergy з коллиматором Agility.

Наші кваліфіковані онкологи, радіологи та променеві терапевти регулярно проходять навчання в Європі. Ми робимо все можливе для того, щоб пацієнт з онкологічним захворюванням не був змушений їхати для лікування за кордон, а отримував ефективну терапію на європейському рівні в Україні. Також для пацієнтів ми проводимо УЗДКТМРТінтервенційну діагностику під апаратним контролем. TomoClinic спеціалізується на променевій терапії, яка показана 60-75% онкопацієнтів.

Наші пріоритетні напрямки — лікування пухлин простати і грудей, голови і шиї, прямої кишки, легенів, головного і спинного мозку. Томотерапія актуальна для пухлин і метастазів будь-якого розміру, форми і локалізації, а також для новоутворень, розташованих в важкодоступних місцях, та тих, що не піддаються хірургії. Крім променевої терапії наш онкологічний центр TomoClinic застосовує медикаментозну терапію (хіміотерапія, імунна, гормональна та таргетна терапія), органозберігаючі операції та малоінвазивну хірургію, емболізацію та реабілітацію, надає паліативну допомогу та лікує біль. Діє стаціонар, обладнаний комфортними та затишними номерами для проживання пацієнтів і супроводжуючих осіб. У будівлі стаціонару також знаходиться відділення хіміотерапії та реанімаційне відділення, оснащене сучасною апаратурою.

Ми боремося за життя кожного пацієнта, піклуючись про збереження його здоров’я та перемагаючи рак!

Контактна інформація

 • м. Кропивницький, 25011, вул. Ялтинська, 1
 • info@tomocenter.com.ua

Графік роботи

Пн-Пт08:00 - 21:30
Сб08:00 - 20:00
НдВихідний