Ендоскопічні дослідження

Ендоскопія — буквально означає «заглянути всередину». Сам термін походить від грецьких слів: endon — всередині; skopeo — досліджую, дивлюся.
Обстеження проводять за допомогою спеціального гнучкого пристрою з камерою — ендоскопа. Виконують дослідження в нашому центрі з використанням апаратури преміум-класу: цифрової відео-ендоскопічної системи FUJINON EPX-4450HD.

Широкі можливості цього обладнання дозволяють нашим фахівцям застосовувати його як для звичайних ендоскопічних процедур, так і для ситуацій, коли необхідно не тільки провести огляд, а виконати й інші важливі маніпуляції: наприклад, видалення поліпів товстої кишки або біопсію (взяття шматочка тканини для подальшого аналізу ).

Які діагностичні дослідження ми проводимо?

  • відео-езофагогастродуоденоскопія — дослідження шлунка;
  • відео-колоноскопія — дослідження товстої кишки;
  • відео-бронхоскопія — дослідження бронхів.

Показання до дослідження: захворювання органів шлунково-кишкового тракту і трахеобронхіального дерева.

Важливо! Під час колоноскопії проводиться одночасне видалення поліпів із наступним гістологічним дослідженням. Процедура називається поліпектомія. Має велике значення як профілактика колоректального раку: поліпи товстого кишківника можуть з часом перероджуватися в злоякісні пухлини, а їх своєчасне видалення дозволяє уникнути цього небезпечного захворювання.

Це не боляче!

Усі діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання проводимо при повному знеболюванні: застосовується «мала» анестезія — це короткий медичний сон, що забезпечує комфорт пацієнта під час процедури.
Щоб отримати консультацію і записатися на обстеження, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

Як дістатися в TomoClinic

25011, Україна
м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1