Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Анатолій Палюх

Клінічний онколог, дерматолог, мамолог

Освіта

З 1999 по 2005 рік навчався у Вінницькому національному медичному університеті ім. Пирогова Н.І. на медичному факультеті, спеціалізація «Онкологія». У 2017 році на базі Хмельницького обласного протипухлинного центру пройшов підвищення кваліфікації — «Клінічна мамологія», а в 2018 році на базі Вінницького Національного медичного університету ім. Пирогова Н.І. поглибив свої знання в галузі клінічної вертебрології.

Також в 2018 році Анатолій пройшов курс навчання дерматоскопії новоутворень шкіри з основами онкодерматології та курси навчання роботи з новоутвореннями передміхурової залози в Київському інституті Богомольця.

У 2019 отримав сертифікат після навчання візуалізації в онкології (шкала RECIST 1.1), Омега, м. Київ. Також навчився роботі з новоутвореннями в дитячому віці на базі інституту пластичної хірургії в Одесі.

Професійна діяльність

До приєднання до команди TomoClinic з 2016 до 2018 року лікар проходив інтернатуру з клінічної онкології в Подільському регіональному центрі онкології в м. Вінниця. З 2017 року Анатолій Палюх працював за фахом і вів пацієнтів за кількома напрямками (мамологія, онкодерматологія, урологія та інші) на посаді клінічного онколога міської поліклініки в м. Славута (Хмельницька область). У його практиці — дерматоскопія новоутворень шкіри, терапія та супровід пацієнтів при ускладненнях ПХТ, паліативна ХТ, гормонотерапія при раку грудної залози і передміхурової залози, призначення хіміотерапії та імунотерапії.

Сьогодні Анатолій Палюх веде співпрацю і загальний консультативно-діагностичний мамологічний прийом на базі TomoClinic разом з Дмитром Караськовим.

Регулярно бере участь в міжнародних конференціях з онкології, відвідує медичні конференції та конгреси.

Сертифікати лікаря