Ірина Бондар

Ірина Бондар

Лікар УЗД

Спеціалізація

Лікар УЗД

Освіта

В 2005 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію за фахом «Лікувальна справа». Інтернатуру проходила на базі Кіровоградської обласної лікарні, цикл кардіології — в КНП ОККЦ КОР. В 2008 році пройшла курси первинної спеціалізації з УЗД на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та цикл «Ехокардіографія серця і судин, добове моніторування ЕКГ та АТ при захворюваннях ССС» — в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. Шупика (м.Київ).

В 2013 та 2016 роках пройшла передатестаційні цикли з УЗД на базі Запорізської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, отримала атестацію, була присвоєна 2, а потім 1 лікарська категорія. В 2015 році пройшла тематичне удосконалення з ЕХО-КГ та доплерографії у дітей та дорослих в Національному інституті ССХ ім. Амосова Національноії Академії Медичних Наук України.

Професійна діяльність

Стаж роботи за спеціальністю — 13 років. З 2008 року працювала на посаді лікаря в стаціонарному відділенні «Обласного кардіологічного диспансеру». В січні 2021 року приєдналася до команди TomoClinic.