Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
маммолог

Яна Кошелєва

Лікар онколог-мамолог, онкодерматолог

Клінічний онколог, дерматовенеролог, експерт в області оптичної діагностики шкіри (дерматоскопія).

Володіє методами інтерпретації більшості клініко-інструментальних досліджень: УЗД, еластографії, КТ, МРТ, ПЕТ-КТ, остеосцинтиграфії та ін.

Спеціалізація

Дерматовенерологія

Член асоціацій

Національна асоціація онкологів України — НАОУ
Українська спілка Дерматоонкології
Українська академія дерматовенерологів — УАДВ
Українська асоціація лікарів дерматовенерологів і косметологів — UADVC
Українська асоціація дерматоскопії шкіри — УАДШ
Міжрегіональне товариство теледерматології
Європейська асоціація дерматоонкологів — ЄАДО
Міжнародна асоціація з дерматоскопії — IDS

Яна Юріївна переймала досвід у провідних світових експертів в області дерматоскопії та дерматоонкології. Володіє навичками забору цитологічного і гістологічного матеріалів. Віртуозно практикує видалення новоутворень радіохвильовим, лазерним методом, а також за допомогою електрокоагуляції і кріодеструкції. Успішно діагностує і лікує дерматити (атопічний, алергічний, себорейний), а також еритеми, дерматози, псоріаз та інші захворювання.

В роботі використовує найбільш ефективні протоколи діагностики та лікування доброякісних утворень (фіброаденома, кіста, ліпома та ін.), захворювань молочних залоз дисгормонального характеру (мастопатія, фіброзно-кістозна хвороба, гінекомастія та ін.), вроджених аномалій у розвитку грудей, маститу, тріщин сосків, лактостазу, захворювань молочних залоз під час годування грудьми.

Учасник науково-практичної Школи дерматоонколога.

Постійний учасник конгресів, науково-практичних конференцій, в т.ч. зарубіжних. Автор і тренер майстер-класів з панч-біопсії.

Освіта

з 2005 по 2007
Навчалася в Харківському медичному училищі за спеціалізацією «Сестринська справа».
з 2007 по 2013
Проходила навчання в Харківському національному медичному університеті.
з 2013 по 2015
Пройшла інтернатуру «Клінічна онкологія» в Харківській медичній академії післядипломної освіти на базі Харківського обласного клінічного онкологічного центру, на кафедрі онкологічної хірургії.
2015
Пройшла навчання за спеціалізацією «Дерматовенерологія» на базі Харківського науково-дослідного інституту дерматології та венерології.
з 2015 по 2017
Клінічна ординатура за профілем «Онкологія» на базі обласного центру онкології (відділення онкохірургії м’яких тканин і грудної залози, відділення пухлини голови і шиї, відділення хіміотерапії, радіологічне відділення), на кафедрі паліативної допомоги та онкохірургії ХМАПО.

Додаткова освіта

(курси тематичного удосконалення в Києві, Юрмалі, Дніпрі, Одесі)
  • «Дерматоскопія новоутворень шкіри»
  • «Методи видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція, радіохвильовий)»
  • «Диференціальна діагностика, вибір тактики лікування. Гемангіоми і судинні новоутворення шкіри у дітей»
  • «Меланома шкіри від А до Я»
  • «Дерматоскопічні аспекти в загальній дерматології»
  • «Лазери в естетичній медицині та дерматології» — курс-інтенсив на базі клініки дерматології та косметології Ольги Богомолець
  • «Сучасні методи діагностики і терапії в дерматоонкології»
  • «Мамологія від А до Я» — авторський курс-інтенсив доктора М.Л.Травіної.

Професійна діяльність

з 2015 по 2017
Працювала лікарем-онкологом і клінічним ординатором в Харківському обласному центрі онкології в відділенні онкохірургії м’яких тканин і грудної залози.
з 2018 по 2019
Працювала онкологом-мамологом в Регіональному центрі клінічної медицини (м.Харків), у відділенні загальної хірургії та пластичної хірургії.
з 2019
Працювала онкологом в районній поліклініці та в приватних медичних центрах Харкова, де поєднувала медичну практику онколога, мамолога, онкодерматолога і дерматовенеролога. В ході роботи в стаціонарі проводила обстеження і діагностику пацієнтів, брала участь в клінічних розборах. Була асистентом при проведенні понад 500 операцій (мамологія, м’які тканини, шляхи лімфовідтоку, онкодерматологія). Наглядала за більше 1000 до- і післяопераційних пацієнтів, вела консультаційну роботу.