юлія гузюк

Юлія Гузюк

Інженер-радіолог (медичний фізик)

Вищу освіту отримала у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Математика та інформатика».

Регулярно брала участь в семінарах та курсах підвищення кваліфікації. В 2011 році пройшла навчання на базі учбового центру «Elekta» (Гомель), ознайомившись з методичними основами та принципами конформної променевої терапії пухлин різних локалізацій. Того ж року в Харкові отримала навчальний курс в рамках проекту МАГАТЕ «Дозиметрія пучків Со-60 та гарантія якості в променевій терапії».

Наступного року Юлія навчалася методикам планування IMRT за кордоном. Курс проводився на базі учбового центру «Elekta» у Німеччині (Фрайбург). В 2013 році за участі Юлії Гузюк пройшов сателітний симпозіум з медичної фізики українського товариства радіаційних онкологів з міжнародною участю у Рівному. Того ж року вона відвідала учбовий курс ESTRO «Основи клінічної радіобіології» в польській Познані.

Серед останніх досягнень Юлії Гузюк — участь у навчанні щодо роботи з джерелами іонізуючих випромінювань та підготовки фахівців/керівників підприємств з питань радіаційної безпеки. Курс пройшов в Рівному у 2017 році при Радіологічному центрі СТАКС.

Перед приєднанням до команди TomoClinic з 2010 року Юлія працювала в Рівненському обласному онкологічному диспансері на посаді інженера-радіолога.

Cертифікати лікаря