Рак сечевого міхура – клінічні дослідження

Клінічні дослідження. Розширюємо можливості: передове лікування раку легень і раку сечового міхура

Крок за кроком ми рухаємося до того, щоб охопити клінічними дослідженнями все більше захворювань. Такі дослідження перевіряють ефективність нових методів лікування і препаратів та мають величезне значення для пацієнтів, які в них беруть участь. А їх проведення в TomoClinic — це світове визнання високої кваліфікації наших лікарів і класу обладнання.

Завдяки участі в клінічних дослідженнях успішно проходять лікування пацієнти з раком легень I, II, III і IV стадій.

Є ще одна хороша новина!

Вперше в нашому центрі проводяться клінічні дослідження з лікування раку сечового міхура.

Для пацієнтів це означає доступ до нових перспективних методів, який в широкій практиці поки обмежений, а також можливість отримати безкоштовно (!) Передове і дуже дороге лікування.

«Важливо, щоб ви знали, — ми проводимо тільки такі клінічні дослідження, які можуть поліпшити результати вашого лікування. Участь в них дасть вам не просто надію, а високі шанси на одужання. Для нас це також величезна честь — ми отримали підтвердження від американського центру Quality Assurance Review Center (QARC), який забезпечує перевірку якості променевої терапії (RTQA), тобто перевіряє відповідність обладнання та планів опромінення критеріям, що дозволяє проводити такі дослідження», — зазначив головний лікар TomoClinic, клінічний онколог Степан Крулько.

Ви можете взяти участь в клінічних дослідженнях, якщо вам встановлений діагноз рак легень або рак сечового міхура.

Ваше лікування буде проводитися відповідно до плану, який називається протоколом дослідження. Цей план визначає, які діагностичні і лікувальні процедури ви пройдете, які медичні препарати будуть використовуватися і в якому дозуванні. Залежно від вашої конкретної ситуації і захворювання, ви зможете пройти променеве лікування (радіохіругію) в поєднанні з імунотерапію або хіміопроменеве лікування в поєднанні з таргетною або імунотерапію. Все вирішується індивідуально.

Тому перш ніж приєднатися до нашого клінічного дослідження, отримайте якомога більше інформації, щоб ви могли зрозуміти, що потрібно для вашої участі і як це вплине на ваш стан. Вам допоможе консультація клінічного онколога, внесе ясність і визначеність у вашу ситуацію. Разом із досвідченим фахівцем ви приймете правильне рішення.

Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Консультанти нададуть відповіді на ваші питання і пояснять, як направити нам для розгляду необхідну документацію.