Консультація для сімейних лікарів

Оncological Center TomoClinic>Консультації>Консультація для сімейних лікарів

Порадьтеся з онкологом

Сімейний лікар — перша контактна особа для більшості пацієнтів. Ми розуміємо, наскільки широкими знаннями ви володієте, адже люди звертаються до вас із різними скаргами на здоров’я. Саме ви можете оцінити, яка діагностика необхідна, до якого фахівця потрібно дати направлення.

Ми також розуміємо, що ніде в світі немає універсального лікаря, який міг би вирішити всі медичні питання, і що на вас часто покладені непомірні задачі. Тому пропонуємо сконцентруватися саме на тому, як максимально допомогти пацієнтові або направити до профільного фахівця, якщо ви бачите, що проблема поза вашої компетенції.

Такою глобальною проблемою, яка дуже гостро стоїть в Україні, є онкологічні захворювання. Ви виявляєте настороженість щодо будь-яких онкопатологій, у тому числі і таких поширених у нашій країні, як злоякісні утворення легень, молочних залоз, шкіри, товстої кишки, передміхурової залози, тіла матки, яєчників, шийки матки.

подготовка к консультации

Саме ви пояснюєте жінкам необхідність регулярного гінекологічного огляду, а також обстеження молочних залоз, а чоловікам — дослідження простати. Ми впевнені, що ви розповідаєте пацієнтам про те, що флюорографія не дає об’єктивної картини і що для ранньої діагностики раку та інших захворювань легень потрібно пройти рентген, а для груп ризику — низькодозове КТ.

Ось чому так важливо співробітництво між сімейними лікарями і онкологами. У будь-який момент ви можете направити до нас пацієнта, щоб він міг пройти скринінг, відповідний до його конкретної ситуації. Детально зі скринінговими програмами можна ознайомитися тут: https://tomoclinic.ua/uk/diagnostika/skriningovye-programmy/

Ви знаєте і вік, і перенесені хвороби, і спосіб життя, і спадкову історію своїх підопічних. Тому ви повинні вчасно «вдарити на сполох» і направити людину туди, де зможуть чітко підтвердити діагноз або зняти тривожні підозри.

Щоб підтримати вас, разом вирішити проблеми, допомогти в будь-яких, навіть найскладніших і суперечливих випадках, фахівці TomoClinic виступили з соціальною ініціативою «Порадьтеся з онкологом».

Наші лікарі завжди на зв’язку. Звертайтеся, пишіть нам за адресою: oncoadvice@tomocenter.com.ua   Ми відповімо на всі ваші запитання. Завжди раді допомогти.