Доброякісні захворювання

Доброякісні захворювання

Наше тіло складається з мільярдів клітин. Якщо клітини починають безконтрольно ділитися, розвивається пухлина. Це може бути доброякісне утворення або злоякісне. Злоякісна пухлина може поширюватися на інші частини тіла. Ми називаємо таке утворення раком.

На відміну від злоякісних, доброякісні пухлини не проростають в оточуючі тканини і не поширюються на інші частини тіла, але можуть викликати дискомфорт і біль. Якщо при наявності доброякісної пухлини у вас є скарги, ми завжди запропонуємо оптимальне лікування.

У більшості випадків такі утворення не є небезпечними для життя. Однак деякі доброякісні пухлини можуть перерости в злоякісні, і тоді своєчасна діагностика і лікування збережуть здоров’я і життя.

Наприклад, видалення поліпів кишківника при проведенні колоноскопії дасть змогу запобігти колоректальному раку. Лікування гінекологічних захворювань дозволить уникнути раку шийки матки. Гастроскопія дасть можливість виявити і вчасно пролікувати передракові захворювання шлунку і стравоходу. Дуже важливо пам’ятати про скринінгові (профілактичні) обстеження і проходити їх регулярно — відповідно до вашому віку і сімейної історії.

Щоб ви могли отримати всебічну допомогу, в поліклінічному відділенні нашого центру працюють фахівці, які найбільш компетентні в своїй «вузькій» області медицини: лікар-уролог, лікар-проктолог, лікар-гінеколог, лікар-мамолог, лікар-дерматолог, лікар-хірург. Досвідчені спеціалісти розпізнають перші симптоми захворювання, при необхідності призначать додаткові обстеження і проведуть ефективне сучасне лікування.

Якщо у вас є питання, звертайтеся в наш центр. Телефонуйте за номером, який бачите на сайті. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і запишуть на прийом до фахівця.

Записатись на прийом

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic