Ідеальні груди. Як збуваються мрії?

пластика грудей

Є безліч напрямків у хірургії. За допомогою різних оперативних методів лікарі не просто позбавляють нас від цілого ряду проблем, а можуть зробити так, що ми будемо виглядати молодшими і красивішими, відчувати себе в житті впевненішими і привабливішими. І все це нам дає естетична хірургія.

Один з важливих напрямків естетичної хірургії, на якому спеціалізуються в нашому центрі, — пластична хірургія грудей. Це можливість не тільки змінити розмір молочних залоз (збільшити або зменшити), але і поліпшити їх форму, підтягти, зробити більш пружними і високими.

Про методи

Залежно від конкретної ситуації кожної жінки, яка звертається за допомогою (від задачі, яка стоїть перед лікарем), використовуються різні методики: пластика власними тканинами із застосуванням різних видів мамопластики, імплантів.

Зокрема, методики вертикальної мамопластики дозволяють змінити обсяг молочної залози, її форму, розташування сосково-ареолярного комлексу у випадках, коли виникає птоз (опущення грудей) і сосок зміщується вниз (нижче складки під грудьми).

При операції зі збільшення грудей застосовуємо сучасні імпланти різноманітних розмірів і форм. Це істотно розширює можливості для жінок, які прагнуть зробити своє тіло досконалішим.

«Однак, як і для будь-якого хірургічного втручання, для проведення пластичної операції на молочних залозах, є певні показання. Одного лише “я хочу таки ж груди” з демонстрацією фото з глянсового журналу недостатньо», — пояснює завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, пластичний хірург Дмитро Караськов.

Які показання до операції?

• Дуже маленькі або деформовані груди через недорозвинення нижніх полюсів ще з юного віку.

• Дуже великі груди, в тому числі у жінок з тендітною фігурою (у таких випадках складно підібрати білизну, збільшене навантаження на грудний відділ хребта — при цьому часто жінки відчувають дискомфорт і біль у хребті).

• Провисання, опущення грудей (птоз).

• Асиметрія грудей, при якій одна з молочних залоз більше другої (в тому числі, після грудного вигодовування або після видалення частини молочної залози за медичними показаннями).

• Емоційний і психологічний дискомфорт, викликаний недостатнім розміром грудей.
• Бажання жінки зробити груди більш привабливими.

Що відбувається після операції?

Після пластичної операції, проведеної в нашому центрі, жінці потрібен відпочинок у стаціонарі протягом декількох годин під наглядом досвідченого медичного персоналу.

Для кожної пацієнтки ми замовляємо спеціальну компресійну білизну (підбираємо індивідуально), яку потрібно носити після операції протягом двох-трьох місяців.

Фінансова сторона питання

Вартість пластичних операцій грудей у нашому центрі альтернативна вартості таких же втручань у багатьох українських і закордонних клініках. Ціни дуже лояльні та, в той же час, збалансовані якістю операцій, очікуваним естетичним результатом і найвищим рівнем медичного сервісу.

До кого звернутися з питаннями?

На всі ваші питання дадуть відповіді наші консультанти. Телефонуйте за номером, який бачите на сайті, — дзвінок безкоштовний з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні.

Записатись на прийом

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic