Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Паліативна допомога

В онкології постійно проходять масштабні дослідження, в практику впроваджують нові методи лікування і потужні препарати. Все це слідує одне за одним у швидкому темпі, і головне завдання лікарів і вчених — зцілення пацієнтів. Однак не всі злоякісні захворювання можна вилікувати: дуже багато залежить від типу пухлини, від стадії хвороби.

Якщо людину неможливо вилікувати повністю, на допомогу часто приходить паліативна терапія, яка позбавляє пацієнтів від важких симптомів хвороби, дозволяє зберегти високу якість життя і в багатьох випадках істотно продовжити людині життя.

Паліативна хіміотерапія допомагає справлятися з такими фізичними проблемами, як біль, задишка, нудота, запори або проноси, відсутність апетиту, асцит (скупчення рідини в черевній порожнині).

Паліативна променева терапія також направлена ​​на боротьбу з симптомами захворювання і поліпшення якості життя. У ряді випадків таке лікування дає можливість стабілізувати стан пацієнта. До задач паліативної променевої терапії входять гальмування росту пухлини, скорочення її обсягів. За рахунок зменшення пухлини знижується інтоксикація (отруєння організму токсичними речовинами), зникають або істотно зменшуються болі, відновлюються повністю або частково функції органів, уражених або здавлених пухлиною.

Крім того, у нашому центрі професійний психолог допомагає пацієнтам та їх родичам справлятися з тривогою, страхом, занепокоєнням, — проблемами, які нерідко супроводжують онкологічне лікування.

Важливо. При наданні паліативної допомоги особливу роль відіграє турбота про пацієнтів. У нашому центрі працюють професіонали, віддані своїй справі. До, під час і після лікування лікарі обговорюють побажання і проблеми пацієнта. Як почувається людина, чи є додаткові потреби в догляді — такі питання ніколи не залишаються без уваги.

Щоб дізнатися більше про паліативне лікування в нашому центрі і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Задати питання