1-2 червня 2018 р в м Львові пройшла конференція “Когнітивно-поведінкова терапія в клінічній практиці”

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>1-2 червня 2018 р в м Львові пройшла конференція “Когнітивно-поведінкова терапія в клінічній практиці”

1-2 червня 2018 р в м Львові пройшла конференція “Когнітивно-поведінкова терапія в клінічній практиці”, присвячена одному з найбільш ефективних напрямків психотерапії – когнітивно-поведінкової терапії. На конференції були присутні фахівці сфери охорони психічного здоров’я з України, Великобританії, Ізраїлю.

Протягом двох днів було представлено безліч доповідей, які розкривають особливості застосування когнітивно-поведінкової терапії в роботі з різними психічними розладами. На практичних майстер-класах була можливість обмінятися досвідом та навчитися прикладним технікам. В рамках конференції також була проведена міні-дискусія про майбутню реформу в сфері охорони психічного здоров’я.

Психолог «Українського Центру Томотерапіі» Покалюхін Антон виступив з єдиною доповіддю, яка була присвячена онкопсихології на тему «Досвід використання когнітивно-поведінкової терапії в короткостроковому супроводі онкопацієнтів».

в Львове прошла конференция

Задати питання