1 місце у конкурсі «Народний бренд»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>1 місце у конкурсі «Народний бренд»

Вже багато років ми прагнемо надавати тільки якісний медичний сервіс, тому раді отримувати загальне визнання. З гордістю повідомляємо, що днями отримали перемогу в щорічному незалежному конкурсі у номінації «Приватна клініка, центр» (Кропивницький).
У рейтингу взяли участь 32 конкурсанта, і ми отримали серед всіх заслужене 1 місце. Відзнаку нашої роботи ми заслужили завдяки вашим 690 голосам серед 3116.

Величезне вам спасибі, дорогі пацієнти! Дякуємо, що довіряєте своє здоров’я та життя нашим професіоналам та залишаєте свої відгуки. Вдячні за підтримку і високу оцінку нашої роботи. Кожен ваш голос — це оцінка нашого сервісу, професіоналізму та якості послуг.

Прагнемо покращувати медичні послуги заради вас, адже пацієнти щоразу спонукають нас професійно зростати, розширювати спектр послуг, пропонувати сучасну діагностику та якісне лікування. Нехай кожен ваш візит до TomoClinic буде приємним, залишає тільки позитивні враження і дає ефективний результат.

У нашому медзакладі і надалі дбатимуть, аби кожен пацієнт міг отримати кваліфіковану медичну допомогу, мав високу якість життя, був здоровим, і головне — щасливим.
Обирайте для себе якісне лікування разом з TomoClinic!

Задати питання