5 найбільш поширених питань до TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>5 найбільш поширених питань до TomoClinic

Друзі, нам приходить багато питань від пацієнтів і тих, хто хотів би пройти лікування в нашому центрі. Найчастіші з них ми сформували в окремий розділ на сайті, де ви можете ознайомитися з відповідями — https://tomoclinic.ua/uk/about/rasprostranennye-voprosy/

Однак залишаються питання, які не ввійшли в цей список, але їх ставлять нам не менш часто.

 1. Мені встановлений діагноз. Скільки сеансів променевої терапії потрібно отримати і скільки це приблизно буде коштувати?

В кожному окремому випадку ми орієнтуємося на міжнародні протоколи, і тактику лікування завжди розробляє міждисциплінарний консиліум лікарів. Це світовий підхід, що враховує індивідуальні особливості пухлини пацієнта, перебіг хвороби і результати діагностики. Більш детальні дані по лікуванню ми можемо надати після розгляду медичної документації.

Після складання схеми лікування розраховується індивідуальне дозове променеве навантаження, обсяг мішені та кількість сеансів. Потім визначається вартість кожного окремого сеансу опромінення і всього курсу терапії. Інші відповіді щодо схеми лікування та кількості сеансів терапії ви отримаєте після консультації наших досвідчених онкологів. Записатися на консультацію можна за безкоштовними телефонами, вказаними на сайті — https://tomoclinic.ua/uk/kontakty/

 1. Які є методи лікування в клініці та які мої шанси побороти захворювання?

В TomoClinic ви зможете отримати повний цикл онкологічної допомоги —високоякісна променева терапія, хіміотерапія, хірургія, імунотерапія, таргетна терапія. Про переваги нашого унікального методу променевої терапії (томотерапії) ви можете дізнатися тут — https://tomoclinic.ua/uk/likuvannya-raku/tomoterapiya/. Це ювелірне потрапляння в пухлину, знищення її та максимальне скорочення впливу променів на здорові органи/тканини поблизу новоутворення.

Відносно шансів: висновок консиліуму і всі відповіді на ваші питання щодо прогнозу вам повинен повідомити клінічний онколог після консультації. Для цього нам важливо розглянути вашу ситуацію детальніше, вивчити медичні документи і результати аналізів.

 1. Мені призначили ось цей препарат. Чи можна йому довіряти?

Ми дотримуємося правила: для кожного пацієнта орієнтуємося на міжнародні протоколи, і будь-яку схему лікування завжди розглядаємо на міждисциплінарному консиліумі лікарів. Такий підхід враховує індивідуальні особливості пухлини кожного пацієнта, перебіг хвороби і результати діагностики, що дозволяє скоригувати схему лікування.

Якщо призначений той чи інший препарат, отже, є відповідні свідчення. Всі питання щодо ліків ви можете задати лікарю.

Також в TomoClinic проводять клінічні дослідження (для пацієнтів це можливість безкоштовно отримати якісне передове лікування). У таких випадках ми застосовуємо інноваційні препарати і методи, які вже зарекомендували себе в світі як ефективні і тепер доступні в Україні пацієнтам з певними діагнозами. Ознайомитися з деталями можна тут: https://tomoclinic.ua/uk/klinichni-doslidzhennya/bezkoshtovne-likuvannya/

 1. Мої симптоми такі. Що мені робити? Це точно рак?

Ми не ставимо діагноз в Інтернеті і не даємо рекомендацій без консультування пацієнта очно або онлайн (з наданням медичної документації та результатів досліджень).

Рак або не рак — відповідь дасть лише результат гістологічного аналізу новоутворення. Якщо онкологічний діагноз підтвердиться, план лікування розробить консиліум фахівців різних профілів.

Обговорювати діагноз публічно — неетично і непрофесійно. Тому ми пропонуємо обговорити всі деталі конфіденційно, з урахуванням саме вашої клінічної картини і індивідуальних особливостей вашого стану. Замовити консультацію професіонала (клінічного онколога) можна за телефонами, вказаними на сайті клініки https://tomoclinic.ua/

 1. Чи можна вислати вам результати обстежень?

Зрозуміло, кожен бажаючий може вислати нам документацію для розгляду та аналізу. Це можна зробити за електронною адресою info@tomocenter.com.ua Після цього рекомендуємо замовити консультацію клінічного онколога і консиліуму, щоб фахівці розробили для вас план лікування відповідно до міжнародних стандартів.

4 Відповіді
 1. Волошина Наталія Платонівна

  Чи можна мені зробити МРТ головного мозку за направленням лікаря м. Первомайська, Миколаївської обл.? Маю надмірну вагу 130-135 кг…

  1. [:ru]Подопригора Светлана[:ua]Подопригора Світлана[:]

   Наталія Платонівна, доброго дня. Нажаль, ми не відповіли вам своєчасно. Приносимо вибачення. Ми робимо МРТ клієнтам зі всіх куточків України, якщо вони приїжджають з власним направленням. Щодо вашої ваги: всі питання краще задавати по телефонній гарячій лінії, що вказана на сайті — https://tomoclinic.ua/uk/kontakty/ Тут дають швидку та точну відповідь. Якщо адміністратор підтвердить, що проведення МРТ пацієнту з надмірною вагою в нашій клініці можливе, чекаємо вас у нас, щоб допомогти!

  1. [:ru]Александр Соколенко[:ua]Олександр Соколенко[:en]Alexander Sokolenko[:]

   Добрый вечер. Извините за поздний ответ. Все вопросы по актуальным услугам нашей клиники и их стоимости лучше задавать по телефонной горячей линии, указанной на сайте — https://tomoclinic.ua/uk/kontakty/ Здесь дают быстрый и точный ответ.

Задати питання