Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ

Що таке простата і як у ній розвивається рак?

Простата — заліза у чоловіків, що знаходиться трохи нижче від сечового міхура, перед кишечником. Цей орган виробляє рідину, яка захищає та збагачує сперму.

Рак передміхурової залози виникає тоді, коли деякі клітини простати розмножуються набагато швидше, ніж зазвичай, що призводить до утворення пухлини. Якщо захворювання не розпочати вчасно лікувати, ракові клітини можуть поширюватися з передміхурової залози на інші частини тіла, особливо на лімфатичні вузли та скелет, та викликати вторинні пухлини. Такий процес називається метастазуванням.

Лікування

Якщо у вас діагностували рак простати, важливо пам’ятати, що такий вид раку часто розвивається повільно, тому не завжди потрібне хірургічне втручання або інші комплексні методи. Усі дуже індивідуально.

Зокрема, для лікування метастатичного раку простати у багатьох випадках застосовують Абірон. Це ефективний та дорогий препарат, який у нашому центрі пацієнти можуть отримати безкоштовно за Програмою медичних гарантій від НСЗП.

Разом з нашими фахівцями ви зможете обговорити ситуацію та обрати найкращий план дій. Ви ухвалите обґрунтоване рішення для вашого конкретного випадку.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

Задати питання