«ADVANCED DERMOSCOPY COURSE by Dr. Raimonds Karls» — саме так називався офлайн-курс з дерматоскопії для лікарів, що відбувся нещодавно в Києві

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>«ADVANCED DERMOSCOPY COURSE by Dr. Raimonds Karls» — саме так називався офлайн-курс з дерматоскопії для лікарів, що відбувся нещодавно в Києві
dermatoscopia kropyvnitskyi
Наші фахівці не лишились осторонь цієї знакової події. Про набутий досвід розповідає досвідчений лікар-мамолог, дерматолог TomoClinic Анатолій Палюх:
«Дерматоскопія — це унікальний метод безконтактної діагностики, який дозволяє з великою достовірністю визначити природу утворень шкіри. По суті, будь-яка зміна на поверхні шкіри є помітною для ока. Однак дерматоскоп дозволяє збільшити зображення утворень шкіри в десятки разів. За допомогою дерматоскопії фахівець здатний зробити висновок про ступінь безпеки шкірного утвору (включаючи родимі плями) на основі даних про його форму, колір, глибину залягання і визначитися стосовно подальшої тактики.
Завдяки таким семінарам лікарі розширюють власний досвід у дерматоскопії і досягають більш досконалого рівня в діагностиці раку шкіри.
Наприклад, у світі застосовують сучасну технологію FotoFinder експертного рівня для діагностики меланоми і немеланоцитарних форм раку шкіри. Це перша програма для аналізу новоутворень, що використовує штучний інтелект.
Технологія FotoFinder з’явилася в Німеччині, її автори — однойменна компанія, яка вже понад 20 років розробляє різні рішення в області візуалізації поверхні шкіри і є світовим лідером в сфері цифрової дерматоскопії. FotoFinder пропонує унікальні рішення для діагностики в дерматоонкології, серед яких технологія автоматичного картування тіла. Штучний інтелект допомагає визначати наявність злоякісних захворювань.
 Сучасні технології дозволяють автоматизувати процес створення фотозйомки і істотно спростити задачі зі створення знімків «до і після». Програмно-апаратні комплекси FotoFinder використовуються у всьому світі в клініках естетичної медицини в першу чергу для створення таких фотографій».

Задати питання