АНОНС! Дивіться у четвер о 16.50 (19.112015) УЦТ в гостях телеканалу TONIS

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>АНОНС! Дивіться у четвер о 16.50 (19.112015) УЦТ в гостях телеканалу TONIS

Дивіться на каналі ТОНІС випуск програми «Алло, лiкар!» У четвер о 16.50 (19.112015) і в п’ятницю о 10.00 (20.11.2015) – повтор.

Ви зможете не тільки ознайомитися з сучасними методами лікування з використанням томотерапіі, а й подзвонити в студію і задати своє питання!

У ситуаціях, коли інші апарати променевої терапії безсилі, TomoTherapy® HD досягає поставленої мети з мінімальним рівнем опромінення здорових органів і тканин пацієнта. Ми з максимальною точністю знищуємо ракові клітини, не даючи їм розмножуватися. При цьому завдяки крутому градієнту дози вдається уникнути опромінення близько розташованих структур, чим досягається висока ступінь захисту критичних органів і навколишніх тканин.

Важливим критерієм лікування ставати не тільки лікування як таке, але і збереження ЯКОСТІ ЖИТТЯ після позбавлення від недуги!

Раніше Український Центр Томотерапіі, вже був запрошений на одну з передач, де знайомив телеглядачів не тільки з Центром і революційному методі лікування, який з’явився в Україні, а й знайомлять з поглядом на вирішення проблеми онкозахворювань в країні.