Безкоштовна діагностика і консультація від фахівців УЦТ

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Безкоштовна діагностика і консультація від фахівців УЦТ

«Український Центр Томотерапії» виступив з черговою соціальною ініціативою, в рамках якої 1 квітня в місті Олександрія, Кіровоградської області, в Поліклініці міської лікарні №1 фахівці Центру проводитимуть

безкоштовну УЗ-діагностику та консультацію для всіх бажаючих, хто хоче уточнити свій діагноз, або ж має підозру на наявність злоякісних новоутворень.

В ініціативі візьмуть участь головний лікар УЦТ, кандидат медичних наук, онкохірург вищої категорії Сергій Одарченко; завідуючий діагностичного відділення Олег Горошенко і лікар УЗД Віталій Цимбал. Діагностика буде здійснюватися на апараті експертного класу Toshiba Viamo. Також, для обміну досвідом та клінічними напрацюваннями, для місцевих спеціалістів з діагностики буде проведена лекція «Сучасні методи діагностики» та майстер-клас з діагностики на УЗД.

У розвинених країнах рак вже давно втратив статус смертельного захворювання, після цього діагнозу змінюється життя людини, але вона продовжує жити далі. Сучасні технології, кваліфіковані фахівці і правильне поєднання методик лікування дозволяють успішно перемагати хворобу, зберігаючи якість життя.

Перші стадії захворювання проходять безсимптомно, і, на жаль, через важкодоступність якісного діагностичного обладнання та недостатню поінформованість населення в більшості випадків рак виявляється на останніх стадіях, коли вже з’явилися симптоми. На цих стадіях патологічне новоутворення вже вторгається в сусідні тканини і органи, що робить повне одужання неможливим. Тому своєчасна і точна діагностика відіграє головну роль у виборі успішної стратегії лікування.

Запрошуємо всіх, кому потрібна консультація фахівців «Українського Центру Томотерапіі» з 9 години ранку в Поліклініку міської лікарні №1. Для більш результативної консультації, будь ласка візьміть з собою медичну документацію, аналізи і діагностичні дослідження які у вас вже є.