Безоплатна променева терапія

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Безоплатна променева терапія

Основним напрямком роботи нашого центру є лікування онкологічних захворювань. Для цього ми закупили та встановили сучасне і точне обладнання. Зокрема, лінійний прискорювач Elekta Synergy® в TomoClinic необхідний для проведення променевої терапії. Завдяки співпраці нашого медзакладу з НСЗУ та сприянню Кабінету Міністрів вартість лікування наразі фінансується державою.

Які переваги прискорювача працюють на результат?

Поліпшена візуалізація під час проведення сеансу радіотерапії

Під час сеансу опромінення враховується рух внутрішніх органів. Доступне лікування пацієнтів з новоутвореннями як твердих, так і м’яких тканин.

Висока точність попадання в пухлину, мінімальний вплив на здорові тканини

Якість променевої терапії на Elekta контролюється системою розширеного візуального контролю. В результаті гарантована висока точність підведення дози опромінення, можливість її збільшити для новоутворення та зменшити навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

Elekta формує об’ємні зображення перед процедурою і нівелює помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і здорового органу безпосередньо до сеансу опромінення і при необхідності змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.

Можливість отримати консультацію онколога, хірурга та інших фахівців, променеву терапію безоплатно в нашому закладі уточнюйте за гарячими номерами телефонів TomoClinic 0 800 30 15 03 та 0 800 33 16 84.

Задати питання