Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки

А чи знали ви, що президент США Джо Байден проходить планову колоноскопію? Причому восени минулого року під час анестезії, на короткий період, поки тривала ця профілактична процедура, він передавав повноваження віце-президенту Камалі Харріс.

«Під час колоноскопії було виявлено один доброякісний поліп діаметром 3 мм, який видалений без проблем», — написав лікар Джо Байдена доктор Кевін О’Коннор в опублікованому Білим Домом звіті про медичний огляд президента.

Обстеження, проведене за день до 79-річчя президента, показало, що Джо Байден загалом перебуває у доброму здоров’ї.

Як бачите, саме профілактичні обстеження, що запобігають серйозним хворобам, допомогли Президенту зберегти здоров’я і в солідному віці стати головою найпотужнішої у світі держави.

Отже, колоноскопія дуже важливе, а починаючи з 50 років, необхідне обстеження і для чоловіків, і для жінок.
Ми ще раз нагадуємо, що під час цього дослідження лікар може побачити будь-які зміни, такі як запалення, виразки, дивертикули (здуття кишківника), поліпи, злоякісні утворення.

А головне — прямо під час процедури видалити поліпи!
Поліпи кишківника — це доброякісні новоутворення, які можуть переродитися на злоякісну пухлину. Такі утворення можуть бути множинними та одиночними, вважаються однією з найпоширеніших патологій травної системи. Тому не варто затягувати з їхньою діагностикою та видаленням, і приклад Джо Байдена нам усім на допомогу.

Не кожен із нас може стати президентом країни, але кожен зможе досягти своєї мети та здійснити плани, якщо збереже здоров’я.

Друзі, будьте як президент Сполучених Штатів Америки.

Щоб отримати інформацію та записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

Задати питання