Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення

Злоякісні новоутворення мають безліч різновидів і причин розвитку. Небезпечний рак тим, що може вражати різні органи та системи, а на ранніх стадіях злоякісні процеси не проявляють симптомів, тому при перших тривожних ознаках необхідна консультація онколога. Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення.

До онколога пацієнтів часто направляють лікарі-спеціалісти або сімейний лікар після виявлення патологій у тканинах органу або при порушеннях його функцій, що дає підстави підозрювати злоякісний характер захворювання. Крім того, підставами для консультації можуть бути деякі зміни у показниках крові та/або розладу в роботі різних органів.
Однак нерідко виникають ситуації, коли до онколога потрібно звернутися самостійно і терміново, не очікуючи на прийом сімейного лікаря або іншого фахівця.

Боротьба з раком починається тільки тоді, коли зʼявляється чіткий покроковий план подальших дій. Коли є розуміння, що це за хвороба і які методи її подолання є ефективними.

Шлях пацієнта до одужання в TomoClinic розпочинається з візиту до клінічного онколога. Це фахівець, який володіє сучасними знаннями про лікування всіх видів раку. Він знає міжнародні протоколи, уважно вивчає клінічну ситуацію, анамнез та скарги пацієнта для врахування важливих нюансів. Якщо треба, призначає дообстеження, адже правильна тактика лікування в першу чергу залежить від точного діагнозу.

Після цього кожен випадок захворювання розглядається на мультидисциплінарному консиліумі. В ньому беруть участь фахівці різних спеціальностей. Онкологічний консиліум – це огляд та обговорення плану лікування окремого хворого командою фахівців: клінічного онколога, онколога-спеціаліста, променевого терапевта, хірурга-онколога, рентгенолога, а за потреби – й лікарів інших спеціальностей: радіолога, анестезіолога, кардіолога, судинного хірурга, ендокринолога та ін. Консиліум оцінює стадію онкологічної патології, а крім того – загальний стан пацієнта, наявність важкість супутніх захворювань, прогнози перебігу хвороби та ризики лікування, що допомагає клінічному онкологу визначитися з найбільш ефективною тактикою лікування пацієнта та корекцією супутньої патології чи існуючих або прогнозованих ускладнень.
Складається індивідуальний план лікування – перелік методів і препаратів, що будуть найбільш ефективними у подоланні хвороби.

Почніть боротися з раком вже сьогодні, запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в TomoClinic і дійте!

Запис до онколога: 0800301503

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

Задати питання