Чому команда TomoClinic – унікальні в Україні фахівці?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Чому команда TomoClinic – унікальні в Україні фахівці?

Зараз пацієнт вільний самостійно вибирати методики, плани і технології для найбільш ефективного лікування, але в 99% люди просто хочуть знайти «свого лікаря».

Лікаря, якого можна буде довіритися, який пройде разом з пацієнтом цей складний шлях від постановки точного діагнозу, до вибору і застосування успішного підходу в лікуванні.

«Якими б не були шедеври сучасної медицини, її технічні можливості, людина завжди буде чекати і вірити лікаря, який зуміє вислухати, схвалити, проявити співчуття»

Антуан де Сент-Екзюпері

«Лекарством, которым чаще всего пользуются в повседневной врачебной практике, является сам врач»

Микаэл Балинт

Навіть найсучасніше обладнання, кращих світових фірм – це всього лише обладнання. Обладнанням керують люди, і план лікування теж від частини розробляється людьми. Не дивлячись на те, що в процесі діагностики, планування та лікування задіюється безліч технологічних рішень, все одно кінцевий результат буде залежати тільки від професіоналізму лікарів і від того, наскільки вони вміють користуватися доступними їм «інструментами».

Главный врач УЦТ

Нами була проведена дуже велика робота, і на сьогоднішній день наш колектив складається з кращих професіоналів з багатьох областей України. У Центрі працюють фахівці з Вінниці, Харкова, Львова, Рівного, Сум та інших областей, і тільки 2 людини з самого Кіровограда. Це не просто люди, які шукали роботу, це самовіддані фанати своєї справи, які приїхали до нас не дивлячись на всі труднощі і обставини. Вони заявили не тільки про своє бажання професійного росту та розвитку, вони змінили свою відбулася життям і кар’єру, щоб слідувати за своїми амбіціями фахівця.

команда УЦТ

Ми співпрацюємо з лікарями з усієї України. До нас привозять своїх пацієнтів, приїжджають самі, щоб подивитися, набратися нових знань, ми з радістю ділимося своїм досвідом і вже отриманими навичками від зарубіжних колег. Ми віримо, що в недалекому майбутньому технології, з якими вже давно працюють за кордоном, стануть відкриті і доступні і в Україні. Чим більше буде підготовлений фахівець, тим в більшому виграші буде пацієнт. Ми готові і відкриті до здорової конкуренції, щоб це було чесно, як це відбувається в усьому світі. Це стимулює лікарів до розвитку, а пацієнт може сам вибирати де йому буде комфортніше, де йому більше подобається, але якість має бути у всіх бути однаково високу.

медицинские физики УЦТ

В онкологічному центрі TomoClinic поки що єдина в Україні радіотерапевтична система томотерапіі TomoTherapy®HD. Це один із сучасних, точних, атравматичногоінструментів і ефективних способів боротьби з раком, і хотілося зробити його доступним і для жителів своєї країни. Але ми не заявляємо, що це панацея у всіх випадках онкологічних утворень. У нашому Центрі ми проводимо безкоштовні консультації, і можемо просто висловити свою кваліфіковане думку, а рішення про подальше лікування буде приймати, безсумнівно, сам пацієнт. У нас в Україні є й інші методи лікування, і в кожному конкретному випадку для пацієнта може бути більш показана інша методика, про що ми і повідомляємо. Головне – забезпечити пацієнта усіма необхідними знаннями та розумінням можливих методик лікування, і краще якщо це будуть думки різних фахівців.

приемная УЦТ

На сьогодні, наш Центр – швидше великий інвестиційний ризик, ніж бізнес, але разом з нашою державою ми хочемо дивитися на 3-5 років вперед. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечувати певний соціальний пакет для нашої команди, участь в кращих зарубіжних навчальних спеціалізованих заходах, і вони з кожним днем ​​все більше накопичують знання та досвід, який також мають можливість черпати у наших клінік-партнерів. Це польські клініки, відома берлінська клініка «Шаріте», знаменита «Університетська клініка міста Хайдельберг» та інші.

Ми активно користуємося консультаціями зарубіжних колег, у яких вже є величезний досвід роботи з технологіями які в нашій країні в новинку. Команда зростає і розвивається кожен день, і це головний аспект успішності лікування на світовому рівні. Наш основний принцип – «Точна діагностика, якісне лікування і успішний результат», і ми прагнемо не просто до результативності, лікування також направлено на збереження якості життя і колишнього способу життя, що на сьогодні враховується далеко не всіма лікарями нашої країни.