Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою

Персоніфікована медицина — це медицина для вас особисто. Це лікування, спрямоване на боротьбу саме з вашою хворобою, а в онкології — з вашою і тільки з вашою пухлиною. Обговорення такого підходу стало однією з основних тем на конгресі Європейського товариства медичної онкології ESMO-2019, який проходив в Барселоні з 27 вересня по 1 жовтня.

Щорічно на грандіозний медичний форум з’їжджаються кращі з кращих — лікарі, вчені, фармацевти з різних країн Європи і світу. Фахівці збираються разом, щоб дізнатися про останні досягнення в онкології і поділитися досвідом.

У ESMO-2019 взяли участь і наші клінічні онкологи: головний лікар Степан Крулько і доктор Фадель Олакі. Фахівці відзначили, що більшість спікерів конгресу доповіли в своїх виступах про результати клінічних досліджень — про ефективність нових препаратів, які діють цілеспрямовано на клітини пухлини.

«Ми переконалися, що йдемо в ногу з часом і ні в чому не відстаємо від європейських колег. Нашим пацієнтам доступні передові методи. Так само, як і в провідних клініках світу, все більше типів раку ми лікуємо за допомогою таргетної терапії та імунотерапії. Адже кожен пацієнт має якісь свої, властиві його організму мутації, т. з. «поломки» генів. Ми їх досліджуємо і підбираємо етапи лікування конкретно під ці мутації. Ось у чому сенс персоніфікованого підходу в онкології», — підкреслив Степан Крулько.

Саме для того, щоб новий досвід і нові знання поверталися до пацієнтів найефективнішою допомогою при лікуванні від раку, наші фахівці беруть участь у міжнародних онкологічних форумах.

Задати питання