Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?

Перший крок пацієнта — звернення до кваліфікованого лікаря-онколога та отримання повноцінної консультації. Другий крок — якісна діагностика. Третій — лікування.

Ви дізнаєтеся, що для новоутворень молочної залози одним з найефективніших методів виявилася саме променева терапія на сучасних лінійних прискорювачах. Саме таке обладнання встановлене в центрі TomoClinic (Кропивницький).

На відміну від застарілих кобальтових апаратів ми можемо максимально точно та рівномірно опромінити необхідну ділянку, при цьому захистити серце, легені та інші критично важливі органи. Це допоможе запобігти у майбутньому появі ішемічної хвороби серця, інфаркту, порушення ритму, фіброзу легенів з дихальною недостатністю. Захищаючи протилежну молочну залозу, ми зменшуємо ризик виникнення так званого «індукованого» («наведеного») раку.

Точне та рівномірне опромінення — це запорука якості лікування:

• кожна найменша частка опромінювального об’єму отримає необхідну лікувальну дозу
• не буде зон «недоопромінення», що може призвести до виникнення рецидиву
• не буде зон «переопромінення», що може призвести до значних променевих ускладнень

На першому малюнку ви бачите моделювання того, як розподіляються дози опромінення на лінійному прискорювачі, на другому — як це відбувається на кобальтовому апараті. Наочно переконайтеся у принципах лікування на різних апаратах.

По всім питанням щодо сучасної променевої терапії телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84. Ми з радістю відповімо!

Задати питання