День боротьби проти раку — це кожен наш день

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>День боротьби проти раку — це кожен наш день

Сьогодні 4 лютого. Весь світ визначає День боротьби проти раку. Мета – нагадати громадськості про проблему поширення онкологічних захворювань, дати якнайбільше інформації про підходи до профілактики, раннього виявлення та лікування.

У той же час для нашого центру кожен день — це День боротьби з раком. Ми працюємо для тих, у кого діагностували злоякісну пухлину — для тих, у кого хвороба перевернула життя «з ніг на голову».

Тому як важливе доповнення до лікування ми приділяємо увагу життєвим питанням, історіям людей, хворих на рак, та їхнім родинам. Адже грізна недуга не лише змінює життя пацієнта, а й впливає на життя його близьких, колег та друзів… Рак вражає всіх, хто поряд.

Само онкологічне лікування стає дедалі складнішим, проводиться у кількох відділеннях нашої клініки. І кожна людина, яка звертається до нас за допомогою, опиняється в центрі команди досвідчених лікарів і кваліфікованого, дбайливого середнього медперсоналу. Ми завжди враховуємо не лише технічні та медичні можливості лікування, а й загальний стан здоров’я пацієнта, його побажання. Разом із пацієнтом підбираємо індивідуальне лікування, тобто разом приймаємо виважене оптимальне рішення у кожному конкретному випадку.

Завдяки такому підходу до роботи ми краще дізнаємося про пацієнта як про особистість. З іншого боку, люди отримують краще уявлення про варіанти лікування, особливо про переваги різних варіантів у короткостроковій та довгостроковій перспективі та стосовно свого повсякденного життя.

Щодня ми не тільки лікуємо, а й робимо все можливе для того, щоб люди більше знали про рак, щоб не боялися, проходили скринінг та вчасно зверталися до лікарів при будь-яких тривожних ознаках. На нашому сайті та сторінках у соціальних мережах можна знайти відповіді на безліч найважливіших питань: наприклад, про те, як розпізнати певні типи раку; що дає пацієнтам участь у клінічних дослідженнях; що таке рідкісні види раку та як їх лікують; чому важливий мультидисциплінарний консиліум; у чому сенс застосування високих технологій при променевому лікуванні та багато інших.

Ви також можете отримати відповіді на питання про те, що таке імунотерапія і таргетна терапія, які операції ми проводимо, у чому переваги лапароскопічних хірургічних втручань.

Бажаєте дізнатися про ці та інші важливі цікаві теми? Читайте більше новин і статей на нашому сайті.

Задати питання