Діагностика хвороб в інтернеті: так чи ні?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Діагностика хвороб в інтернеті: так чи ні?

Є хвороба, є й бажання дізнатися про неї якнайбільше. Інтернет може допомогти у загальних питаннях енциклопедичного характеру, але гортати історії з форумів, вишукувати знайомі симптоми і трактувати їх на свій лад — не краща ідея.

Часто на очі трапляється негативний досвід інших пацієнтів і це може знизити довіру до лікування і віру в свої сили. «Інтернет»-діагностика може забрати цінний час і бажання пройти обстеження, що допомогло б точно і вчасно встановити діагноз.

Онкозахворювання підступні: біль та симптоми можуть бути відсутніми на ранніх стадіях, доволі часто хворобу виявляють випадково на дослідженні. Якщо ж хвороба себе проявляє, то не завжди точно вказує на джерело запалення.

Наприклад, у жінки з’явився біль в грудях. В інтернеті вам не проведуть діагностику, а швидше за все порадять пігулки для знеболення. До кардіолога жінка також не піде, перевірити легені не вважатиме за потрібне. Інший приклад — у чоловіка з’явився біль у стегнах, хребті або верхній частині ніг. Так може проявляти себе патологія простати. Але чоловік випив знеболювальне і прочитав в інтернеті, що подібне «буває», і не несе серйозних наслідків.

Не потерпайте від болю та дискомфорту, не робіть самодіагностику в інтернеті, а звертайтеся до професіоналів. Адже необхідно зрозуміти причину проблеми і вчасно почати лікування.

Лікар приділить достатньо уваги вашій ситуації: зробить детальній огляд, проведе комплексну консультацію, задасть необхідні запитання, спрямує на обстеження і призначить лікування.

Якщо турбує невизначений біль, звертайтесь виключно до кваліфікованих лікарів. Обстеження — вірний спосіб виявити хворобу та запорука успішного лікування.

Наш телефон — 0 800 30 15 03.

Задати питання