Директор TomoClinic Володимир Ященко взяв участь в якості спікера у заході «Менеджмент здоров’я в вашій компанії»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Директор TomoClinic Володимир Ященко взяв участь в якості спікера у заході «Менеджмент здоров’я в вашій компанії»

Питання health-культури обговорювалися в ході воркшопу, який пройшов минулої п’ятниці в Києві. У диспуті щодо цінностей корпоративного здоров’я взяв участь Володимир Ященко, який обговорив з учасниками заходу питання медичного скринінгу робочого колективу.

В рамках Health Management обговорили й питання, які об’єднують колектив і є одними з пріоритетних в роботі TomoClinic:

1. Технології залучення як інструмент культури здоров’я, які можна застосовувати на практиці вже сьогодні.
2. Інвестиції в здоров’я співробітників і хто повинен брати на себе забезпечення.
3. Пропаганда культури здоров’я з боку роботодавців.

Наш онкологічний центр виступив одним з фундаторів креативної платформи корпоративного здоров’я і благополуччя, яка в 2019 році була створена в Україні вперше. У першій половині березня буде представлена ​​«Біла книга менеджменту здоров’я в компанії», з якою можна буде ознайомитися оn-line, як і з відеорепортажем про захід.

Зі свого боку наша клініка вже впроваджує кращі методики health-менеджменту і, зокрема, робить акцент на виїзному комплексному медичному онкоскринінгу. З 2017 року TomoClinic відкрила проект мобільної консультації для діагностики здоров’я робочих колективів України. Для цього наш трейлер приїжджає в будь-яку точку країни зі спеціальним обладнанням (мамограф, УЗД, крісло гінеколога і кімната для забору аналізів), а також персоналом клініки. Вчасно діагностоване захворювання — запорука здоров’я всього колективу.

Бажаємо вам корпоративного благополуччя!

Задати питання