Представник цієї міжнародної компанії Mathias Nielsen приїхав для закріплення знань та вмінь наших фахівців по роботі з програмою RayStation. Прогресивна розробка RaySearch Laboratories допомагає в плануванні дистанційної променевої терапії для наших пацієнтів.
Наші медичні фізики поговорили з Матіасом Нельсену на теми оконтурювання пухлини та органів ризику, розглянули питання plan evaluation, multicriteria optimization, deformable registration. Також інженери-радіологи ТомоКлінік продемонстрували, як йде розрахунок дозиметричних планів для кожного лінійного прискорювача, налаштовували атласи автоматичного окунтурювання та працювали з технікою fusion.
Договір зі шведською компанією було укладено нами ще влітку 2018 року. Ми висловили намір використовувати програмне забезпечення RaySearch Laboratories, а в жовтні 2018 року Микола та Катерина Гуменюк відвідали III Форум медичних фізиків України в Києві. Там наші фахівці дізналися детально щодо функціональних можливостей роботи на RayStation.
Цілих 3 місяці проходило навчання плануванню лікування пацієнтів на цьому програмному забезпеченні. Медичні фізики відзначають, що RayStation не тільки допомагає обрати оптимальний план лікування в кожному конкретному випадку, але і визначає, який апарат з доступних в ТомоКлінік зможе найефективнішим чином виконати променеву терапію згідно цього плану.