Доповідь фахівців УЦТ на VII з’їзді Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО)

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Доповідь фахівців УЦТ на VII з’їзді Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО)

У місті Чернівці пройшов «VII з’їзд Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО)» за участю міжнародних фахівців. У з’їзді брали участь головні спеціалісти, лікарі за фахом «Променева терапія», «Радіологія», «Онкологія», «Біологія», медичні фізики.

На з’їзді учасники ознайомилися з низкою доповідей, які є значущими для вдосконалення професіоналізму, набуття нових знань і досвіду. «Український Центр Томотерапії» представив інноваційну для України доповідь на тему «Рятівна променева терапія після радикальної простатектомії на системі TOMOTHERAPY (TOMO HD). Можливість ескалації дози, оцінка ранньої токсичності ». Доповідь викликала значний інтерес і наступні обговорення.

Нагадаємо, найсучаснішу онкологічну клініка «Український Центр Томотерапії» – єдиний в Україні медичний заклад, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступна найбільш досконала і атравматична променева терапія – томотерапія. Томотерапія дозволяє з високою точністю опромінювати пухлину будь-якого розміру, форми і локалізації, захищаючи прилеглі тканини і органи від іонізуючого випромінювання.

Під час проведення з’їзду також працювала виставка провідних вітчизняних і закордонних виробників радіологічного обладнання та інших медичних приладів, хіміопрепаратів, радіофармпрепаратів.