Фахівці УЦТ на міжнародній конференції «ESTRO 35» в Турині

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці УЦТ на міжнародній конференції «ESTRO 35» в Турині

29 квітня – 3 травня фахівці «Українського Центру Томотерапії» взяли участь в конференції «ESTRO 35», яка проходила в Турині (Італія).

Заснована в 1980 році, ESTRO (the European SocieTy for Radiotherapy & Oncology) – Європейське товариство променевої терапії та онкології, є некомерційною і науковою організацією, яка сприяє розвитку радіаційної онкології з метою поліпшення медичного обслуговування пацієнтів, в комплексному лікуванні раку.

ESTRO налічує більш ніж 5 000 членів в Європі і за її межами. Організація підтримує фахівців з радіаційної онкології в своїй повсякденній практиці: онкологів, медичних фізиків, радіобіологів і радіаційних терапевтів, все онкологічне співтовариство.

ESTRO 35

Місія ESTRO полягає в сприянні інноваціям, дослідженням і поширенню науки за допомогою своїх конгресів, спеціальних нарад, навчальних курсів і публікацій.

ESTRO

«Український Центр Томотерапії» представляли Наталія Серьогіна (завідувачка радіологічного відділення), Алла Кухар (променевої терапевт), а також Дмитро Синчук (медичний фізик). Обмін досвідом із зарубіжними колегами, нові відомості про сучасні технології та методики лікування, вдосконалення своїх знань – запорука ефективного та дбайливого лікування раку для наших пацієнтів.