Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Фахівці УЦТ взяли участь в паризькій конференції «Олігометастази і повторне опромінення: нові горизонти в радіотерапії»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці УЦТ взяли участь в паризькій конференції «Олігометастази і повторне опромінення: нові горизонти в радіотерапії»

5-6 лютого 2016 року в Парижі відбулася конференція AERO, метою якої було встановлення консенсусу в питанні ставлення до складних випадків в стереотаксической радіотерапії та радіохірургії.

Основними темами конференції були лікування одиночних метастазів будь-яких локалізацій і повторне опромінення пухлин. «Український Центр Томотерапіі» представляли: завідувач відділенням променевої терапії Наталія Серьогіна і інженер-радіолог (медичний фізик) Олексій Зінвалюк.

У конференції взяли участь більше 160 чоловік з 15 країн світу. З доповідями виступили такі відомі вчені як Mack Roach з Каліфорнійського університету, Roberto Orecchia з Європейського інституту онкології, Vincent Khoo з Королівського госпіталю Великобританії. Росія і Україна були представлені фахівцями з уфимського центру ядерної медицини «ПЕТ-Технолоджі», Московських «Онкостоп», НДІ НХ ім.Н.Н.Бурденко і МНІОІ ім. М. О. Семашка, центру ім. Дмитра Рогачова.

Результати конференції підтвердили, що вітчизняні клініки знаходяться на одному рівні з провідними світовими центрами і наші фахівці надають високоспеціалізовану допомогу в області радіохірургії нарівні з європейськими колегами.