Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Фахівці TomoClinic обстежили і проконсультували пацієнтів з найвіддаленішого району Кіровоградщини

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці TomoClinic обстежили і проконсультували пацієнтів з найвіддаленішого району Кіровоградщини
tomoclinic u golovanivsku

Йдемо назустріч країні, місту та області. Наразі жителі Голованівського регіону нашої області мали змогу звернутися до наших спеціалістів для безкоштовного обстеження та консультацій. За вчорашній день ми прийняли 65 пацієнтів, сьогодні плануємо прийняти ще 50.

А все почалося з запрошення директора Голованівської ЦРЛ, після чого ми прийняли рішення приїхати широким складом вузьких спеціалістів. Онколог-хіміотерапевт, мамолог, хірург, уролог, проктолог, онколог-дерматолог, онколог-отоларинголог обстежували та надавали рекомендації пацієнтам, ділилися власним досвідом з місцевими лікарями.
Впродовж останніх 3 тижнів в діагностичному трейлері TomoClinic біля Голованівської ЦРЛ ми проводили мамографію та рентген легень, в т.ч. безкоштовно — в рамках програми скринінгу Національної Служби Здоров’я України.
→ Зазначимо важливе: під час обстежень було виявлено декілька онкологічних випадків на ранніх стадіях. Для пацієнтів це означає одне: шансів на одужання після вчасних обстежень в них значно більше, ніж на пізньому етапі хвороби. Сподіваємося на їх найшвидше одужання.

УВАГА: центр TomoClinic відкритий до співпраці з медичними установами інших регіонів та областей України. Наша «Мобільна медична консультація» — діагностичний трейлер з сучасним обладнанням — готовий приїхати і до вашої громади. Тож чекаємо пропозицій та запрошень для подальшої співпраці!

Всі деталі дізнавайтесь за безкоштовним телефоном 0 800 33 16 79. Контакт-центр працює щодня. Звертайтесь — і ми прийдемо на поміч.

 

Задати питання