Гаряча новина! Центр ТomoСlinic і Національний університет охорони здоров’я україни імені П. Л. Шупика підписали договір про співпрацю

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Гаряча новина! Центр ТomoСlinic і Національний університет охорони здоров’я україни імені П. Л. Шупика підписали договір про співпрацю

Спільна робота проводитиметься з трьома кафедрами університету: онкології; радіології; ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки.

Це означає, що на базі нашого центру студенти-медики зможуть пройти інтернатуру; лікарі — ординатуру. Крім того, фахівці отримають можливість удосконалювати знання, займатися науковою роботою, готувати і захищати дисертації з найактуальніших тем сучасної онкології.

Студенти-медики, інтерни також зможуть вести наукову роботу, брати участь у майстер-класах, набуваючи новий досвід і навички.

Ми ділимося цією новиною, тому що вважаємо таку інформацію вкрай важливою. Адже нові знання фахівців обов’язково повернуться до пацієнтів новими ефективними методами лікування.

Задати питання