Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування

Гастроскопія (ЕГДС, езофагогастродуоденоскопія, фіброгастродуоденоскопія, ФГДС) — це ендоскопічне дослідження, яке дозволяє візуально обстежити слизову оболонку стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Обстеження проводиться за допомогою ендоскопа, який є гнучким зондом із вбудованою відеокамерою, що дозволяє лікарю отримувати зображення на екрані.

Інформація, яку фахівець одержує за допомогою цієї процедури, дозволяє поставити точний діагноз і вибрати оптимальний метод лікування.

Гастроскопію в нашому центрі виконують за допомогою відео-ендоскопічної системи експертного класу FUJINON EPX-4450HD з високою якістю зображення, що сприяє точній діагностиці. Новітня система забезпечує правильні результати досліджень.

Рекомендуємо робити гастроскопію шлунку (ФГДС, ЕГДС, ЕФГДС) під медичною седацією (тобто під короткочасним наркозом), щоб унеможливити неприємні відчуття під час процедури.

Дослідження дає можливість не лише візуально оглянути стінки відділів травного тракту, але й зробити невеликі маніпуляції: зупинити кровотечу, взяти частку тканини для біопсії, видалити поліп чи стороннє тіло.

Важливо. Люди від 50 років і старші можуть за направленням лікаря пройти гастроскопію у нашому центру безкоштовно, за програмою медичних гарантій від НСЗУ.
Детально про гастроскопію читайте тут.

Щоб отримати інформацію і записатися на гастроскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

Задати питання