Головний лікар УЦТ виступить на Національному онкологічному симпозіумі в Молдові

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Головний лікар УЦТ виступить на Національному онкологічному симпозіумі в Молдові
13 і 14 жовтня в місті Кишинів Кафедрою онкології, гематології та радіотерапії при Державному університеті медицини і фармації ім. Миколи Тестеміцану буде проводитися Національний онкологічний симпозіум з міжнародною участю, приурочений до 40-річчя заснування кафедри.
У науковому заході під назвою «Онкологія: раннє виявлення і лікування пухлин» братимуть участь лікарі онкологи, терапевти, сімейні лікарі, хірурги, дерматологи, фтизіатри, травматологи і лікарі інших спеціальностей з Німеччини, Польщі, Румунії, України, Росії, Білорусі та інших країн. Серед почесних гостей будуть представники адміністрації ДУМФ ім. Миколи Тестеміцану, директора лікарень, керівники кафедр і відділень.
Головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко виступить з доповіддю «Томотерапія – інноваційний метод сучасної променевої терапії».
Нагадаємо, «Український Центр Томотерапії» – перший і єдиний в Україні медичний заклад, де для лікування онкологічних захворювань застосовується Томотерапія – революційний вид променевої терапії. Метод Томотерапії дозволяє проводити опромінення пухлини не зачіпаючи прилеглих тканин і органів, це дозволяє лікувати пухлини будь-якої складності, розміру і локалізації зберігаючи якість життя пацієнта під час і після лікування. У Центрі проходять лікування не тільки пацієнти з усієї України, а й близького зарубіжжя, зокрема – з Молдови.
Організатори симпозіуму: ДУМФ ім. Миколи Тестеміцану, Відділення Медичних наук при Академії наук Молдови, Товариство Онкологів Республіки Молдова та Онкологічний інститут.