Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга ознайомився з результатами державно-приватного партнерства ТоmoClinic з Кіровоградським онкологічним центром

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга ознайомився з результатами державно-приватного партнерства ТоmoClinic з Кіровоградським онкологічним центром
Vizyt Kirovogradskoii obl rady do TomoClinic

Разом з очільником облради в ході робочого візиту клініку детально детально оглянули заступник голови обласної ради Дмитро Лінько, голова постійної комісії з охорони здоров’я та соціальної політики Лариса Андреєва і її заступник Геннадій Сябренко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко, генеральний директор онкологічного центру Костянтин Яриніч.

томоклиник делегация

Саме в TomoClinic делегація запевнилася, як має виглядати повний комплекс лікування онкологічних захворювань на світовому рівні. Сучасний та потужний центр, що діє в Кропивницькому вже 5 років, повноцінно представив увазі делегації свої переваги:

  • Пацієнти отримують повний цикл послуг (хіміотерапія, променева терапія, імунна та таргетна терапія, хірургія, інтервенційна терапія).
  • Лінійний прискорювач обладнаний 4D-камерою, що в режимі реального часу синхронізує дихання пацієнта з точним опроміненням. Це дозволяє проводити радіохірургічні операції на органах, що перебувають у постійному русі (легені). Така технологія в Україні представлена тільки в Дніпрі та Кропивницькому.
  • В TomoClinic можливе проведення мегавольтної комп’ютерної томографії навіть з металічними протезами та сторонніми тілами в організмі.
  • Наші медичні фізики за допомогою спеціального комп’ютерного забезпечення складають плани опромінення пухлини та метастазів так, щоб максимально захистити здорові тканини та органи пацієнта. Після лікування кожен пацієнт отримує рапорт про донесення дози опромінення, який буде розглянутий в будь-якій клініці світу.

    оборудование томоклиник

  • В клініці безупинно діє два сучасні лінійні прискорювачі: ми не маємо права призупиняти лікування пацієнта. Обладнання TomoClinic має повний гарантійний пакет і сервісні контракти від компаній-виробників.
  • На сьогодні в ТомоКлінік відбуваються клінічні дослідження, в тому числі хіміопроменевого методу лікування. Американський центр QARK регулярно перевіряє якість променевої терапії та стверджує плани опромінення.
  • Сучасний ангіограф дозволяє проводити емболізацію судин, що живлять пухлини. Це блокує кровопостачання і новоутворення зменшується у розмірах.
  • Спеціальні інфузомати від німецької компанії Braun дають можливість встановити будь-яку швидкість введення препаратів в організм пацієнта, а світлозахисні системи не дають препарату руйнуватися впродовж сеансу хіміотерапії.

томоклиник ангиограф

Окрім діагностичного, терапевтичного та хіміотерапевтичного відділення делегація ознайомилась із 5-поверховим стаціонаром клініки. В комфортних номерах пацієнти отримують цілодобовий нагляд медичного персоналу і можуть перебувати у супроводі родичів.

Учасники делегації оглянули заклад, запевнилися в потужності тандему ТоmoClinic з Кіровоградським онкоцентром і прийшли до висновку, що прийнято називати сучасною клінікою променевої терапії. Отримавши враження від єдиного в Україні центру таких масштабів, голова обласної ради та його колеги прийшли до висновку: клініка має розвиватися, адже інтереси онкологічних пацієнтів стоять понад усе.

 

Задати питання