Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Peace and Development Foundation та «Американської асоціації дослідників раку» Степан Крулько отримав можливість відвідати один із наймасштабніших медичних симпозіумів світу в Орландо (Флорида, США). Під час візиту він обговорив з колегами низку питань, серед яких — відновлення клінічних програм в Україні. Адже з початком широкомасштабного вторгнення ворога до нашої країни нові клінічні дослідження були призупинені.

Пацієнти втратили доступ до сучасних безкоштовних ліків, а лікарі — до участі у наукових програмах і трендових підходах лікування онкологічних пацієнтів.

Степан Іванович доповів про те, як відбувається лікувальний процес в Україні в умовах війни і з якими викликами стикаються наші пацієнти та онкологи.

Однією з надзвичайних була зустріч з керівництвом «Американської асоціації дослідників раку» та редакторами відомих медичних журналів. Симпозіум дозволив започаткувати співпрацю лікувальних та наукових установ України та США. Плідні перемовини відбулися з винахідником імунотерапії, лауреатом Нобелівської премії — доктором Джеймсом Еллісоном, та видатними вченими в галузі імунології.

Степан Крулько, головний лікар TomoClinic: «Ця зустріч доводить, що немає нічого неможливого, треба просто віддано працювати у своєму напрямку! Україна гідна бути серед провідних науковців, багато науки твориться у світі завдяки фондам та грантам. Маємо надію, що і в Україні будуть створені потужні фонди, які зможуть фінансувати розвиток наукової діяльності в медичних закладах та університетах.

Американські колеги відмічають, що українські фахівці надзвичайно розумні. Ми можемо і будемо в тренді світової науки, але нам потрібно декілька речей: обладнання, гідна оплата праці та підтримка. Я вірю, що якщо спільно працювати та шукати можливості, мрії будуть збуватись!»

Задати питання